2737
2734
عنوان

بهم گفتن باید طلاق بگیری

375 بازدید | 32 پست

شوهرم برای کارش رفته یه شهر دیگه قبل از رفتنش باهاش دعوا کردم بد حرف زدم خیلی اعصبانیم کرد.

دارم میرم پیش مشاور 

بهم گفت افسردگی گرفتم 

گفت باید از شوهرم جدا بشم 

نمی‌دونم چیکار کنم 

حالم به شدت بد از صبح که از پیش دکترم اومدم همش تو خودمم دارم گریه میکنم 

هم شوهرمو دوس دارم هم ازش متنفر شدم 

شوهرمم نزدیک به هفتس که رفته چون قهر بودیم بهش زنگ نزدم اونم نه زنگ زد نه پیام داد 

تا جمعه که زنگ زدم مادرش 

گفت نیس گوشیش رو هم جا گذاشته 

میتونست ولی با گوشی همکارانش بزنگ 

نمی‌دونم با خانوم دوستش حرف زدم گفت نگران نباش داره بهشون خوش میگذره هر روز والیبال و فوتبال میرن 

و.... 

بنظرتون به دوست شوهرم زنگ بزنم بگم گوشی رو بده شوهرم؟

چقدر خوبه که یکی رو آدم حساب میکنی آدم بمونه ....  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

اون روانشناس نباید به این راحتی نسخه ی زندگی تو رو بپیچه!! اصلا مگه نظر شوهرت رو خواسته که یکاره به تو گفته برو طلاق بگیر.

سختی هایی که کشیدم باعث شد تا عزت نفس نداشتم بهم برگرده و قدر و ارزش خودم رو بیشتر بفهمم. سختی ها همیشه بد نیست گاهی آنقدر با یک ناراحتی خرد و ریز ریز میشی که انگار دوباره از تکه هات یک من جدید ساخته میشه اما این بار یک من قوی تر! محکم تر! 
2738
چرا گفتن جدا شو؟ قطعا بخاطر این مساله اخیر نبوده عجب مردی، میخوای احوالشم بپرسی؟

خیلی مشکلات داشتیم پناه بردیم به مشاور 

چقدر خوبه که یکی رو آدم حساب میکنی آدم بمونه ....  

یکی از اصل ها مشاورا اینه که نباید بگن چیکار بکن چیکار نکن! اونا فقط راهنمایی میکنن و انتخاب با خودتونه.پس اگر بهتون گفته شما باید طلاق بگیرید لطفا یه تجدید نظر توی انتخاب مشاورتون داشته باشید.

اگه حتی یک درصد هم دوستش داری تمام تلاشتو برای حفظ زندگیت و حفظ شوهرت بکن.تاپیکایی رو دیدم ک خیلیا خیلی عجولانه تصمیم گرفتن طلاق گرفتن و ب شدت پشیمونن.هیچکس بی عیب نیست فکر نکن طلاق بگیری همه چی حل میشه.بمون توی زندگیت و همه چیو درست کن اول از خودت شروع کن.شاید ی جاها خود ما خانوما مقصریم ک مرد هم بهم میریزه و بد میشه

2706