2733
2734
عنوان

بهم گفتن باید طلاق بگیری

| مشاهده متن کامل بحث + 382 بازدید | 32 پست
فدای تو عزیزم کاری نکردم ک وظیفم بود.انشالله همه چی درست میشه نگران هیچی نباش.میدونی افسردگی یجوری ن ...

الان دیگه ب حدی روی خودم کار کردم ک حرف دیگران زره ای برام مهم نیست.هرکس هرچیزی میخاد بگه روم اثر بدی نمیزاره چون اهمیت نمیدم.از هیچی ناراحت نمیشم.ب دل نمیگیرم دعوا نمیکنم زود قهر نمیکنم زود جوش نمیارم 

وقتی همه چی میتونه اروم و خوب پیش بره چرا خرابش کنم ب این فکر کن مگه چقدر فرصت زندگی داریم ک افسرده باشیم و ناامید

خداوند حتما دلیلی برای خلقت ما داشته حتما هدفی وحود داره

پس بیا شروع کن و از فردا یجور دیگه با ی دید دیگه ب همه چی نگاه کن.از ثانیه ب ثانیه زندگی بیا لذت ببریم.بیا زندگی رو هم برای خودمون قشنگ کنیم هم اطرافیان.حداقل شادی خانوادمون رو‌میتونیم بسازیم😍فقط خودت میتونی حال خودتو‌خوب کنی عزیزم.انشالله ک حرفام مفید باشه برات.بیشتر ب خدا نزدیک شو چون خیلی بهت ارامش میده.

فدای تو عزیزم کاری نکردم ک وظیفم بود.انشالله همه چی درست میشه نگران هیچی نباش.میدونی افسردگی یجوری ن ...

یه دنیا ممنون بابت راهنمایی های خوبت عزیزم 

ایشالا روز به روز زندگیت از اینی که هست بهتر و بهتر بشه 

منم همه تلاشم میکنم دعا کن زندگیم درست بشه(:

چقدر خوبه که یکی رو آدم حساب میکنی آدم بمونه ....  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید