2733
2739
عنوان

لاغری تا عید ۱۴۰۲ 💪🏼 ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 369957 بازدید | 49824 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بد نیس کم وبیش انجام میدم یه وقتایی میترکه خیلی انگیزه م از دست دادم وناامید شداما دارم کم کم باز ش ...

بیا گزارش بده اینجوری خیلی بهتره 

قرار بود گزارش بدی منو تگ کنیا😕

ورزش هم میکنی؟ پیاده روی فوق العادس

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
2731
سلام الان عضو میگیرین شما؟

سلام عزیزم بله 🤗

برای شروع توضیحات تاپیک رو از امضام بخون

با توجه ب اضافه وزنت و وزن هدفت سرگروهت رو مشخص و تگ کن

پروف و امضاتم بذار

و همچی تو توضیحات هست طبق اون شروع کن

هر سوالی داشتی در خدمتم

به حکمتش دل بسپار 🌿
نهار روز فست😇

نوش جونت ....

دلم کاهو خواست😶😅

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
2738
عزیزم منظورتون از زیاد بودنش ساعتش؟! اگه ساعت بعضی روزها کمتر میشع و اینکه ی نیمش هوازیه  ...

بهتره روزای هوازی رو از قدرتی جدا کنی باهم نریشون

آره دیگه تو دوره کاهش وزنی

اگر دوره حجم هستی و تثبیت کالریتو باید ببری بالاتر

بسیار عالی عزیزم برنامت خوب بود👌🏻💫🤗🐥

مرسی عزیزم💛💛🤗😚

عضوتاپیک بامداد خمارتاریخ شروع رژیم12/9/401قد 158وزن شروع 71/600  😡  70/200😎69/400😎71/400😡68/900😎هدف53              اگه دیروز منو می‌شناختی امروز دیگه منو نمیشناسی، من روزانه رشدمی کنم💪💪
آخه چند بار از ۷۶ اومدم ۷۳. بعد دوباره برگشتم به ۷۶. یعنی میشه عدد ۶۹ رو روی ترازو ببینم.😭

معلومه که میشه😍 

تازه به هدفتم میرسی 69 که سهله

به خودت فشار نیار دیروز خراب کردی اشکال نداره دیروز گذشت حواست به امروز باشه

خود رژیم فشار روانی داره به بدن استرس وارد میشه بخاطر حجم کم کالری که میخوریم با فکر کردن به روزایی که خراب کردی بیشترش نکن قشنگم❤️

2706