2752
2734
عنوان

لاغری تا عید ۱۴۰۲ 💪🏼 ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 371565 بازدید | 49824 پست
خیلیییی تصمیمت رو دوس داشتم  بااااید اول منو تگ میکردی میفرستااادی  منم به کتاب پناه میب ...

نمیدونستم کتاب دوست دارییییی که شاید خونده باشیش متن پیاممو دارم ایناهاااا

دو روزه دارم یه کتاب میخونم اسمش بر باد رفته

شخصیت اصلیش یه دختره اسکارلت اوهارا زندگیش اونقدر بالا و پایین دااااشتتتتت که 3تا جلد کتاب بود 

بعد کلی اتفاق اسکارلت از ناز و نعمت افتاد تو قحطی ،جنگ شد، کسی که دوستش داشت رفت جنگ، خودش زندانی شد ، حتی پول برای غذا نداشت، بهش تجاوز شد و....

همه شبا وقتی فکر و خیال و غم و ناراحتی میخواست بیاد سراغش تا از پا درش بیاره یه جمله طلایی داشت که به خودش میگفت: « الان نه اسکارلت، به این فردا فکر میکنیم»

و همینجوری روزاشو ادامه میداد تا تونست موفق بشه یه شرکت بزنه وخیلی کارای دیگه...

و تا آخرعمر هربار میدید داره غرق میشه به غصه ها گفت فردا...

نمیدونم غم خیلی سنگین و جدی تجربه کردی یا نه؟

اونجا جاییه که از خود غم هم خسته میشی ولی نمیتونی هم غمگین نباشی و گیر میکنی بین دوتا انتخاب

از دیشب که کتاب تموم شد حس میکنم الان اسکارلت درونم بیدار شده و همش میگه بیا فردا فکر کنیم به غم و غصه، امروز وقت کاره درسه زندگی رژیمته هدفاته و..... 

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره دقیقاااااا یه رگی که مهندس شده 😆😆😆 نههههه خودت قشنگ چک کن خودشو آنداخته نکنه بهمون

بیشتر رگ باشه تا هیکل فقط رگگگگگگگ حیف پسر من فعلا رگاش داخلیه😂😂😂بیرون نزده😂😂😂

الهی. شوهر منم اینجوریه همین ک پشتت هست یعنی موفق میشی خداروشکر شوهر من  رو ورزش خیلی حساسه یع ...

آخی عزیزم چه پایه😍😍😍

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
2731
آخیی دخترِ منم😍😍

خدا حفظش کنه براتون😍😍

وزن ۹۰🙈🙄   وزن هدف اول ۸۵🔒❤ وزن هدف دوم۸۰🔒❤❤وزن هدف سوم ۷۵🔒❤❤❤وزن هدف چهارم ۷۰🔒❤❤❤❤وزن هدف نهایی۶۴🔒❤😍❤،،،،گروه💜 بنفش💜
نگو توروخدا🥺 به این باشعوری😍😍 عاقا نه بخدا پز نمیخاستم بدم😂😂😂 عاخه ۲۵ دیقه ورزش پزش دیگه کجا ...

نگفتم بیشعور کهههه گفتم بیشوعوری خیلی فرق دارن😌

اینکه مرضیه 25 دقیقه ورزش کنه والله که پز داره

به مولا که منم باهاش پز میدم و این افتخارو برای خودم ثبت کردم شاگرد تنبلم زرنگ شدهههه والاااا

حتی گندترین روزم تگ کن باهم یکاریش میکنیم نترس

با پسرا و مردا بودن همینه همشون همیننن بخورر کجا چاقی بخور اینکه چیزی نیستتت تازه خداروشکر کن برات کم کالری خریده😍😆

چقدر این حرکتش و دوست داشتممممم نگو که آخر وقتی کالریتو حساب کردی زدی تو ذوقش

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
خدا حفظش کنه براتون😍😍

قربونت برم😚😚❤️

✌ همگام با تاپیک بامداد خمار💪  با همراهیِ دوست جونیا😍.  📎گروه آبی📎  وزن اولیه: ۸۴    وزن شروع دوباره😅: ۷۷  وزن کنونی: ۷۳.۸۵۰   هدف اول: ۷۴🔓🔑   هدف دوم: ۷۱🔒   هدف سوم: ۶۸🔒   هدف آخر😍: ۶۵🔒
بیشتر رگ باشه تا هیکل فقط رگگگگگگگ حیف پسر من فعلا رگاش داخلیه😂😂😂بیرون نزده😂😂😂

اااا هیکل و یادم رفت🙊😆

آآآیییییی اون چشم خوشگله که بدون رگم تو قلب من جا دارههههههههه😍

چرا حس کردم شکل خودته هست؟

دوستان یکی لطف میکنه بگه قضیه ی این چالشی که میگین چیه؟

کدوم چالش؟

نگفتم بیشعور کهههه گفتم بیشوعوری خیلی فرق دارن😌 اینکه مرضیه 25 دقیقه ورزش کنه والله که پز داره &n ...

اهااا فرق میکنه پس😂😂😍

وای زدی تو خال فاطمه وااااقعا ۲۵ دیقه ورزش کردن من ینی کولاک🤣🤣🤣 از این زاویه نگاش نکرده بودم😆

اوف دوورت بگردم 😍😍😍

وای وای مردا رو خوب شناختی ولی😑😑🤦‍♀️

نه آخر نزدم تو ذوقش‌ همون اول زدم🤣🤣

گقتم عاخه ساااندویچ😡😡😁

فاطمههه کلی کار دارم من رفتم تو هم بخواب😁 

راستی😢 یادت باشه من تو خماری جریان خواستگاريت موندم😔

شبت بخیر گشنگم💋💋🌹

اهااا فرق میکنه پس😂😂😍 وای زدی تو خال فاطمه وااااقعا ۲۵ دیقه ورزش کردن من ینی کولاک🤣🤣🤣 از این ...

بلهههه که فرق داره

واقعا بهت افتخار میکنم😌

پنجتا سمجش دورم هست که قد فیل میخورن و قد فیل انتظار دارن بخورن و بزور هم که شده موفقم میشن

خب خداروشکر یعنی یکاری کن سری بعد دستت بند بود تهش مجبور شی املت درست کنی یه مردم که انقدر ماهه تو حیف و میل کن😩

نگفتی وگرنه تعریف میکنم برات که 

شب شب قشنگم😙

سلام مینا جون بله که میشه بیای خوش اومدی عزیزم🌹 لطفا توضیحات رو از امضام دقیق بخون شما زیرگروه ...

سلام میشه منم زیرگروه شما بشم و کمکم کنید ک باید چکار کنم؟وزنم ۱۱۰قدم ۱۷۳هدفم۸۵

💜💜💜عضو گروه بنفش 💜💜💜شروع رژیم۲۰دی ماه ۱۴۰۱😇وزن اولیه۱۳۲🥴وزن اسفند۱۴۰۰🤪۱۰۱ یه مدت رژیمو ول کردم شدم۱۱۴حالا دوباره استارت رژیمو زدم...وزن شروع ۱۱۴...وزن فعلی۱۰۹.۹۰۰.هدف اول۱۰۹🔒هدف دوم۱۰۷🔒هدف سوم۱۰۵🔒هدف چهارم۱۰۰🔒و...هدف اخر👑۸۵👑
2706