2733
2734
عنوان

لاغری تا عید ۱۴۰۲ 💪🏼 ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 371304 بازدید | 49824 پست
ممنونم انشاءالله عزیزم نشدم از عید و بعد عید پرقدرت تر شروع میکنم😉😍😍😍

بعد عید نداریم از همین الان پرقدرتو شروع کن نگار جووونم 😅😘🤭

مژگان:شروع از  ۱۴۰۱٫۱۱٫۱۲وزن شروع۱۰۲ کیلو  وزن فعلی ۸۹٫۹کیلو  قد ۱۷۴ وزن هدف ۷۵ کیلوعضو گروه نارنجی🧡  خیلی خوشحالم تا الان ۱۲ کیلو وزنم رو کم کردم و بسیار سرحال و پرانرژی شدم و میخوام پرواز کنم از بس احساس سبکی میکنم  خدا رو همیشه شکر میکنم و دنبال آرامشم ☺️ سرطان سینه رو مثل سرماخوردگی شکست دادم 💪و کلا بعد اون دیدم به زندگی عوض شد  😉بیشتر با انرژی مثبتا و انسانهای شاد میگردم و اهل بگو و بخند و رقص آذری ام 💃سرگروه👈 @sayehe_mah

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عه واقعا نگار ،عید بیا قرار بزاریم همو ببینیم من کل عید لاهیجان هستم 🤩بریم ساحلی یا جنگلی اون اطراف ...

ای جونممممم تشریف بیار عزیزم

تشریف بیارین خونه ما خیلیییی عالی و خوشحال میشم😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘چشم به روی چشمام😘😍😍😍😍😍😍

نه مژگان مستقیم از رئیس بزرگ دستور میگیره😅😅😅

رئیس بزرگ الهه جان میتی کومون 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤭🤭😉😉😉ببخشید باید از شما می‌پرسیدم ولی دیدم الهه انلاینه یهو از خودش پرسیدم

مژگان:شروع از  ۱۴۰۱٫۱۱٫۱۲وزن شروع۱۰۲ کیلو  وزن فعلی ۸۹٫۹کیلو  قد ۱۷۴ وزن هدف ۷۵ کیلوعضو گروه نارنجی🧡  خیلی خوشحالم تا الان ۱۲ کیلو وزنم رو کم کردم و بسیار سرحال و پرانرژی شدم و میخوام پرواز کنم از بس احساس سبکی میکنم  خدا رو همیشه شکر میکنم و دنبال آرامشم ☺️ سرطان سینه رو مثل سرماخوردگی شکست دادم 💪و کلا بعد اون دیدم به زندگی عوض شد  😉بیشتر با انرژی مثبتا و انسانهای شاد میگردم و اهل بگو و بخند و رقص آذری ام 💃سرگروه👈 @sayehe_mah
2731
بعد عید نداریم از همین الان پرقدرتو شروع کن نگار جووونم 😅😘🤭

😂😂😂کالری شمار همه چیز دارم منظورم اینه ثابت موندن وزنم نمیخوام فعلا رو اعصاب تاثیر بزاره شوک و رژیم پروتئین رو میخوام تو ایام عید یا بعد عید بگیرم. البته روزه چون میخوام بگیرم بیشتر کمکم میکنه😍😍😍😊😊😊😊😊😊

[QUOTE=279451186]ای جونممممم تشریف بیار عزیزم تشریف بیارین خونه ما خیلیییی عالی و خوشحال میشم😍😍😍😍😍😍

نگار من اونجا خونه دارم 😉 تو بیا پیش ما ،یا بیشتر دوست دارم با هم بریم یجا بیرون مثل پل چوبی کیاشهر یا پارک ملی بوجاق 

@negi6774    

سلام عزیزم ‌ نه چرا معجزه بشه اگه ورزش کنی و کالری تثبیت بگیری فقط سایزت کم میشه دیگه  ورزش ح ...

مرسی مهربون

🧡🧡عضو گروه نارنجی 🧡🧡وزن اولیه ۷۲🧡🧡قد۱۶۵🧡🧡وزن فعلی۶۸🧡🧡وزن هدف ۵۶🧡🧡آخر بهمن۱۴۰۱وزن۶۶🧡🧡
عزیزم اینکه کی سایز کم میکنه ولی وزن نه و بالعکس به بدن هر شخص بستگی داره و همه بچه ها مدل کاهششون ی ...

مرسی مهربون

🧡🧡عضو گروه نارنجی 🧡🧡وزن اولیه ۷۲🧡🧡قد۱۶۵🧡🧡وزن فعلی۶۸🧡🧡وزن هدف ۵۶🧡🧡آخر بهمن۱۴۰۱وزن۶۶🧡🧡
خب عزیزم از ورزش هوازیت کم کن و بجاش قدرتی ها رو برو یا برو باشگاه بادستگاه کار کن یاتوی خونه اپ م ...

مرسی مهربون

🤣🤣🤣🤣🤣🤣جدا چیکارت کرده مگه سایه جوووون 🤭😂😂😂خیلی شاکی ای ازش 🤭🤭🤭🤪

😩😩پیرم کرده ننه🤪🤪🤪هر چند قول داده دیگه دختره خوبی باشه😁😁

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
رئیس بزرگ الهه جان میتی کومون 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤭🤭😉😉😉ببخشید باید از شما می‌پرسیدم ولی دیدم الهه ا ...

نه عشقم اتفاقا بهترین کارو کردی

هرموقع الهه آنلاینه خودمم دلم میخواد ازش بپرسم😅

🌸🌸🌸🌸🌸فکرشو بکن! روزی که به خودت بگی تونستم💪 اون روز  : بهترین روز دنیاست🌸 🌸🌸🌸🌸
2706