2733
2734
عنوان

لاغری تا عید ۱۴۰۲ 💪🏼 ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 371304 بازدید | 49824 پست
جات خالی😁یک کیلو کاهش🤪🤪🤪🤗🤗🤗

به بههههه مبارکههههههه،💃💃💃💃💃💃💃

کم کم میری تثبیت

وزن اولیه 68  وزن فعلی 55   وزن هدف 55🍓 هر سیاره مدار خودش رو داره که شبیه هیچ‌کس دیگه نیست!                                                                  سحر لحظه‌ایه که بعد از شب طولانی اولین بارقه نور به یه سیاره می‌تابه!                                                                     طلوع در مدار هر سیاره در زمان مخصوص خودش اتفاق میفته و هر کدوم در مسیر مخصوص خودشون به دنبال سحر خودشون هستن …                                            من در جستجوی سحر خودم هستم ...🍓
🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡 سلام برو بچ گل و با صفای گروه بامداد خمار😊 حال و احوالتون چط ...

به بهههه ماشالااا سرگروه😁😍😍

تاریخ شروع ۱۳اسفند وزن اولیه ۷۰.۹ وزن هدف ۵۵ 
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام قشنگم  یه ۵ کیلو دیگ راه دارع کم کنه

ممنون.بیچاره سرماخورده دلش نمیاد رژیم پروتینش خراب کنه ولی من بهش گفتم امروز اشکال نداره فرنی و آش بخوره.

منم آرزو دارم. ای خدا میشه زودی به آرزوم برسم؟با تشکر❤️
به بههههه میبینم که سخت گذشتهههه عوضت من حسابی چرت و پرت خوردم😋😅

خیلییی سخت بود ولی دووم اوردم😎😂

دیگه تثبیتیا حق دارن هرچی میخوان بخورن دیگه نوووش جونت😍

2731
اگر کاهش داشتی که مبارکهههههه💃💃💃💃💃

بلهه داشتم مرسیی😍😍

من چون اول افزایش داشتم الان دارم کاهش میدارم نمیدونم خوشحال شم یا ناراحت اینطوری خبر میدم🤣

@negi6774‍ 

سلام عزیزم صبحت بخیر 

من امروز روز دوم پریودمه وزن نمیکنم

ای کسانی که ایمان آوردید کاری به کار اونایی ک ایمان نیاوردن نداشته باشید مرسی🍀   کاربری هشتم هربار سر به زبون آوردن عقایدم تعلیق شدم....  تو کوچه ماهم عروسی میشه😉
@negi6774 ‍  سلام عزیزم صبحت بخیر  من امروز روز دوم پریودمه وزن نمیکنم

دوسترن ممکنه یکی سرگروه بنفش رو برام تگ کنه؟

ای کسانی که ایمان آوردید کاری به کار اونایی ک ایمان نیاوردن نداشته باشید مرسی🍀   کاربری هشتم هربار سر به زبون آوردن عقایدم تعلیق شدم....  تو کوچه ماهم عروسی میشه😉
سلام به همه 🌸  وزن هفته پیش ۵۰ وزن الان۴۸.۹۰۰ کاهش یک کیلو و صد سرگروه عزیزم @آسنات99 & ...

سلام عزیزم باریکلاااااا کاهشت مبارکککک وپایدار عالیییییی هستی😍🎉🎉🎊🎉🎉🎊🎊🎊🎊🎊🎊💚🌼🌼🌼🧿🧿🎊🎉🎉🎉❤️💙🧡💜💛🤍

نوش جونت مریم عزیزم تو همیشه کامل رعایت میکنی یه روز به جایی نمیرسه واسه شوک به بدنت لازم بود💋♥

سلام عاطفه جون این مدت خیلی سرم شلوغ بود 

راستشو بخوای پوست صورت و بدنم افتضاح شد 

کاهش وزنم را کند کردم 

یه تا یواش تر باشه و صورتم داغون نشه 

دیروزم تولدم بودقشنگ آزاد آزاد ولی ورزش میکردم 

وزن روز جمعه ۸۵ بود 

دیگه امروز وزن نگرفتم 

ولی تا عید سعی میکنم حذف کربو و برنج و اینا باشه...

این ۱۵ کیلو را تو یک سال کم کنم چطوره؟؟؟و با چقدر کالری ؟؟؟ حالا امروز میخوام فیلر خط خنده بزنم 

بسکه زشت شدم😔

تاپیک بامدادخمارزیر گروه قرمز🔴🔴🔴 وزن اولی۱۱۷🙊وزن بعدی ۱۱۲😐 بعد۱۰۸ بعدی😐 ۱۰۴ 😐بعدی ۱۰۰ 😐بعدی ۹۶😐 و بعدی ۹۳ ..۹۰.. ۸۹..... و الان ۸۵😊😊😊😊هدف ۷۵ الی ۷۰ 
🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡 سلام برو بچ گل و با صفای گروه بامداد خمار😊 حال و احوالتون چط ...

سلام سایه جون کاهشت مبارک عزیزم ❤❤❤❤❤❤❤

اینم دست قشنگه 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

دوستان تاپیک  بامداد خمار عاشقتونم   
2706