2733
2734
عنوان

لاغری تا عید ۱۴۰۲ 💪🏼 ( بامدادخمار)

| مشاهده متن کامل بحث + 369859 بازدید | 49824 پست
چشمممم تو لاهیجان یجا باقلوا داره خیلی خوشمزه هست برا شما هم میخرم با جون دل🤩🤩🤩🤩🤩

😘😘😘

💙گروه آبی💙                                                   💙قد ۱۶۲💙وزن شروع۷۲.۳۰۰💙وزن هدف ۶۰💙

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

@مجازی_تر_از_مجازی     وزنمم هفته قبل ۱۰۹.۳۰۰ این هفته ۱۰۸.۴۰۰ نمیدونم چرا ۲ هفته اس ۹ ...

@eshgoolati    

🌸🌸🌸🌸🌸فکرشو بکن! روزی که به خودت بگی تونستم💪 اون روز  : بهترین روز دنیاست🌸 🌸🌸🌸🌸
2728

روزتون بخیر بچها 

من اینهفته شوک سه روزه گرفتم 

وزن هفته قبل۶۷/۴۰۰

وزن این هفته ۶۶/۱۰۰

@sefid_barfim    

@eshgoolati    

@sara_banou    

@دنامdenam    

@مجازی_تر_از_مجازی    

و الناز عزیزم 

و بقیه دوستان😍

💙گروه آبی💙                                                   💙قد ۱۶۲💙وزن شروع۷۲.۳۰۰💙وزن هدف ۶۰💙
آخههه چقدر تو گلییییی که با کاهش بقیه ام خوشحال میشی😙

قربونت برم آخه تلاش اونایی که واقعاا زحمت کشیدن و به نتیجه رسیدن میفهمم واز خوشحالیشون عمیقا شاد میشم 🥹🧡تا باشه این خوبی ها و خوشی ها باشه توخونه مردم کشورم درد و بلا ناراحتی ازهمه دووور انشالله🤲💋💙❤️🧡💚💜💛🧡🧡🤲

فرصت‌ها اتفاق نمی‌افتند، شما خالق آنها هستید.
@sayehe_mah     عزیزم وزنم فیکس ۸۱ شد، بازم خیلی کم کاهش داشتم  اینم گزارش امروزم ...

سلام عزیزم،کالری شامت خیلی بالا رفته.ببین از همین نکات کوچک به وزن دلخواهت میرسی🧡🧡🧡

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
2738
روزتون بخیر بچها  من اینهفته شوک سه روزه گرفتم  وزن هفته قبل۶۷/۴۰۰ وزن این هفته ۶۶/۱۰۰ ...

تبریک میگم بهت عزیزم

همونی که تمنا جون گرفت؟! 

@sayehe_mah    

سلام بر سرگروه بی محبتم😭

نمیگی چرا من نیستم؟نمیگی بذار ببینم کجاست شاید مرده؟

شوخی کردم🤗🌹

عزیزم من از پنجشنبه گزارشی نذاشتم.

پنجشنبه ناهار دعوت بودم و شام هم مجدد دعوت شدیم جایی و اینگونه شد که رژیم سقوط کرد🤣🤣🤣

جمعه و شنبه روزه بودم که جمعه تونستم تا هزار تا رو پر کنم و بیشتر نه.شنبه رو هم بالای هزار بستم.(در نتیجه فست نبودم)

وزن امروزم ۷۰ رو به ۶۹ ولی همون ۷۰ مینویسم تو امضام.

خودم راضیم 😍

سلام به همگی😍😍یدونه مامانم که اضافه وزن دارم و تلاش میکنم به وزن نرمالم برسم.چند ماهه رژیم کالری شماری رو شروع کردم و وزنم تو تابستون بین ۸۸ و ۸۷ بود.از دی ماه هم با تاپیک بامداد خمار دارم ادامه میدم وعضو گروه نارنجی هستم.وزنم هنگام شروع مجدد رژیم ۷۳☹️, فعلی ۶۶ و وزن هدف ۶۰.ببخشید اگه امضام محتوای خاصی نداره اما برا خودم یه چراغ روشن تو مسیر سلامتیمه.😍🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹این گلهارو هم تقدیم به کسایی کردم که چشمای خوشگلشون به متنم افتاد.🙏
روزتون بخیر بچها  من اینهفته شوک سه روزه گرفتم  وزن هفته قبل۶۷/۴۰۰ وزن این هفته ۶۶/۱۰۰ ...

چخپب کم کردی 

همون که آسنات فرستاد ؟؟ خوب بود راحت گرفتی 

منم فردا صبح خودمو وزن کنم اگه تغییری نکرده بودم بگیرم 

گروه سبز🟢❇️✅،قد:۱۵۵ وزن اولیه(۱۰ آبان»۶۶,۱۵)🧡🧡 (۲۰ آذر»۶۳.۵)(۲۷ آذر»۶۲.۸)(۳دی»۶۲.۷)💙💙(۱۱ دی» ۶۱.۵)(۱۸ دی»۶۱.۱)(۲۵ دی »»۶۰ )(۲ بهمن59.75)(۱۶ بهمن ۵۹.۲۵)(۲۳ بهمن 58)(14 اسفند ۵۷.۱۰)(۲۸اسفند۵۵.۷۰)💚💚»»وزن هدف:۵۲😍😍😍🍃🥳🥳

⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳

⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳

⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳

🌸چالش غذایی این هفته🌸

چالش شام بدون روغن داریم

لطفا این هفته وعده ی شام رو غذاهای به اصطلاح حاضری، بخارپز یا آب پز مصرف کنید💋

@sepiiiiiideh   ♥

@فندق_فسقلی‍ ♥

@sayehe_mah‍ ♥

@sefid_barfim   ‍ ♥

@آسنات99   ♥

عزیزان لطفا به زیرگروهها اعلام کنید💋

⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳

⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳

⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳

ممنونمممم کههههه ماچ به آئورتت که انقدر مهربونییی😙 آره دیدی انقدر ذوق مرگم که امروز و نترکونم شانس ...

قربونت 😘

فرم دهي بري عالي ميشي

به اميد خدا

گروه نارنجي , وزن اوليه الان ١٥ آذر ٩٨👈هدف اول ٩٣✅👈هدف دوم ٨٧👈هدف سوم٨٣👈عيد١٤٠٢ بشم ٨٠🥺
مامی عزیزم من با اینکه روزی ۲ ساعت ورزش داشتم  آخر هفته ها فقط استراحت ورزشی داشتم رژیمم داشت ...

خانمی ایووووووووووووووووووووووووووووووووووووووول داری😍😍

عضو تاپیک لاغری دورهمی دوستانه78 👈  ۷۷ 👈۷۶.۳۰۰👈۷۶.۱۰۰👈۷۶.۶۰۰☹👈۷۵.۷۰۰👈۷۶.۴۰۰😣👈بعد از چند ماه   دوباره به رژیم برگشتم  وبا وزن ۷۸.۵۰۰ شروع میکنم💕
2706