2733
2734
ینی چی با وکالت؟

عزیزم گفتم خودم وکیلم در ازای ۱۴تا مهر وکالت در طلاق رو گرفتم. اون چیزی ک میگین حق طلاق در اصل وکالت در طلاقه وقتی میگیری یه بندی توی وکالتنامه هست که به شما این حقو میده از طرف مرد وکیل بگیری بعد شمای خانوم با اون وکیل دادخواستو میدین تحت عنوان طلاق توافقی و دیگه اصلا دلیلی لازم نیست.

Life is too short to not enjoy
و شوهرتون هم قبول کرد؟ ثبت دفتری شده کامل؟ الان مثلا ب هر دلیلی نخواین ب زندگیتون خدایی نکرده ادامه ...

وکالت محضریه طلاق میگیرین و با همون وکالت دادخواست طلاق می‌دین ، معمولا هم جلسه دادگاه فرمالیته است و قاضی رای به طلاق میده و تمام 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همسرم تو زندکی حق حضانت و حق طلاق داد. خودش شناسنامه و کارت ملیمو برداشت رفت انجام داد. چیزی نگفتم ف ...

🥲والا شوهر شما فرشته اس فک نکنم نیازی ب حق طلاق داشته باشین

من برا کسی از اشناهام میپرسم ک طرف دست بزن داره

مشروب میخوره شیشه میکشه ترمادول مصرف میکنه

وحشیه! همه پولشو میده مشروب 

یه بیشعور ب تمام معنا

چیزی ب اسم زنش نزدع ک هیچ از جیب زنشم داره میخوره

حق طلاق داره میخواستم ببینم چجوری میشه بدون اینکه طول بکشه و مراحل داشته باشه و نمیدونم اثبات بخوان

بره طلاقشو بگیره

عزیزم گفتم خودم وکیلم در ازای ۱۴تا مهر وکالت در طلاق رو گرفتم. اون چیزی ک میگین حق طلاق در اصل وکالت ...

خب عزیزم خدا خیرت بده بابت راهنماییت

این مدل حق طلاق رو چطوری باید بگیریم؟ قبل عقد یا بعدش!

2731
خب عزیزم خدا خیرت بده بابت راهنماییت این مدل حق طلاق رو چطوری باید بگیریم؟ قبل عقد یا بعدش!

تفاوتی نداره هر وقت اقا رضایت داد میرید محضر انجام میدی 

اونی که توی سند ازدواجه اصلا کارایی قضایی نداره

تفاوتی نداره هر وقت اقا رضایت داد میرید محضر انجام میدی  اونی که توی سند ازدواجه اصلا کارایی ق ...

متوجه شدم خیلی ممنونم ازتون🌹

راستی اگه پررویی نباشه میتونم یه سوال دیگه بپرسم و محبت کنین جواب بدین؟

اگه کسی بخواد بناب دلایلی ۳ سال سن شناسنامه اش رو پایین بیاره امکان پذیره ؟ مراحل قانونی زیادی داره؟ از چه راهی میشه سن رو پایین تر اورد

منم همینو میگم اینو میدونین چجور انجام میشه؟

حق طلاق باید تو دفتر ثبت اسناد ثبت بشه که ارزش داشته باشه اونی که تو سند ازدواج قید میشه ارزشی نداره. اگه ثبتی وکالت طلاق داره میره دادگاه درخواست طلاق میده و دادگاه حکم طلاق میده نیازی به اثباتم نداره

متوجه شدم خیلی ممنونم ازتون🌹 راستی اگه پررویی نباشه میتونم یه سوال دیگه بپرسم و محبت کنین جواب بدی ...

عزیزممم خواهش میکنم 

ببین الان دیگه کاهش سنو انجام نمیدن ماله شناسنامه های قدیمی رو بیشتر قبول میکنن اونم تا ۵سال کاهش یا افزایش سن امکان داره که بیشترم افزایش سن رو میپذیرن 

2740
اونطوری مثلا مهریه اش و حق و حقوقش چی میشه بعد طلاق چجوری میتونه بگیره؟

گمونم به همه ی اونها هم اشراف کامل داره دیگه...واسه همینه مردا حاضر به انجامش نیستن

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤