2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی نگفتم توعقد پرسیدن حق طلاقو میدی به زنت یانه اونم گف اره

🌿💫رفیق!خدا‌حتمایه‌هدف‌برای‌رَنجِت.یه‌دلیل‌برای‌مُشکلاتِت‌ویه‌پادا‌ش‌برای‌باایمان‌بودنت‌درنظرداره:)♥️
2720
هیچی نگفتم توعقد پرسیدن حق طلاقو میدی به زنت یانه اونم گف اره

بعد اینو تو عقدنامه نوشتین یا‌ثبت دفتری؟ اخه میگن باید ثبت دفتری باشه ارزش داشته باشه

الان با این حق طلاق هروقت خواستین میتونین برین طلاق بگیرین دیگه بدون چون و‌چرا 

عزیزم من تو ازدواج قبلیم طرف معتاد از کار دراومد بابام با ترفند کشوندش محضر ازش امضا گرفت و خودشم نمیدونست ک حق طلاق چقد کار رو راحت میکنه برامن .ولی الان فکر نکنم کار راحتی باشه اطلاعات همه بالا رفته😐

فقط خواستم بهت بگم اگه تو ذهنته و تو قلبت حسش میکنی مطمعن باش بهش میرسی قربونت برم🫀🦋میگه قبل از اینکه واسه خواستنش دعا کنی برات آماده کردم ؛ اصلا برات آماده کردم که به دلت انداختم که دعا کنی واسش .. الهی دورت بگردم خدا تو چقددددد خوبی آخه♥️🌿میگم حالا ک خوندیش اگ حالِ دلت قشنگ شد برای سلامتی و ظهور امام زمان ( عج) و برای رسیدنم ب حاجتم ی صلوات میفرستی ..❤️
2714

خواهر من داره.. اختلاف خوردن شوهرش میخواست طلاق بده..اول خواهرم راضی نبود بعد که خواهرم قبول کرد به طلاق دامادمون افتاد به شکر خوردن و التماس برای ادامه...و خواهرم فقط و فقط به شرط حق طلاق برگشت و گرفت و الان حق طلاق داره

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤
عزیزم من تو ازدواج قبلیم طرف معتاد از کار دراومد بابام با ترفند کشوندش محضر ازش امضا گرفت و خودشم نم ...

ینی حق طلاق نمیدن؟ نه بابا فک نکنم ندن! مگه زن اسیره

بعد اینو تو عقدنامه نوشتین یا‌ثبت دفتری؟ اخه میگن باید ثبت دفتری باشه ارزش داشته باشه الان با این ح ...

اونجا ثبت دفتری میشه ۱۳شرط گذاشتن هرکدوم رعایت نکنه میتونی بی چون و چرا طلاقتو بگیری 

🌿💫رفیق!خدا‌حتمایه‌هدف‌برای‌رَنجِت.یه‌دلیل‌برای‌مُشکلاتِت‌ویه‌پادا‌ش‌برای‌باایمان‌بودنت‌درنظرداره:)♥️
خواهر من داره.. اختلاف خوردن شوهرش میخواست طلاق بده..اول خواهرم راضی نبود بعد که خواهرم قبول کرد به ...

خب حق طلاقشون ثبت دفتری هست اره؟

الان خواهرتون ینی از طرف شوهرش این وکالتو داره ک موقعی ک خواست بره طلاق بگیره! 

اونجا ثبت دفتری میشه ۱۳شرط گذاشتن هرکدوم رعایت نکنه میتونی بی چون و چرا طلاقتو بگیری 

خب مثلا فک کن بنویسن طرف مشروب خور باشه مثلاااا

خب پس فردا زن بره بگه شوهر من نقض قانون کرده و میخوام طلاق بگیرم! همونجا طلاقو میدن یا اینکه میرن برا اثبات و این قضایا

خب حق طلاقشون ثبت دفتری هست اره؟ الان خواهرتون ینی از طرف شوهرش این وکالتو داره ک موقعی ک خواست بره ...

بله...ثبت دفتری ..بله هر وقت که بخواد

سپهرم..آسمون آبیه زندگیه من...ممنون که قبول کردی من مادرت باشم❤
2706