2733
2739
عنوان

جاري كه همسن مادرمه

564 بازدید | 26 پست

سلام خانوما ما چندتا جاري هستيم 

جاري بزرگم كه از مامانمم بزرگتره از منم ٢٦سال بزرگتره 

سه تا بچه داره من با كوچيكترين بچش همسن هستم

دوتا عروس داره عروساش هم از من بزرگتر هستن 

حالا مشكل من اينه كه خيلييي اخلاقاي بچگونه اي داره يعني هرچقدر بگم شايد شما متوجه نشيد من چي ميگم 

انقدر اين بشر بچس و به من حسودي ميكنه 

يك ارايش ساده كنم لباس بپوشم به من حسوديش ميشه 

چندروز پيش عروسي پسرخالم بود من رفتم ارايشگاه و لباس شيك پوشيدع بودم ايشون منو تو راهرور ديد(ما تو يك ساختمون زندگي ميكنيم)بعد خيلي سرد رفتار كرد رفت حتي يك كلمه نگفت قشنگ شدي با اينكه من تو مراسم پسرش خيلي ازش تعريف. كردم ولي ايشون حتي يك كلمع ب من نگفت 

من الان نارحتم ميگم چراااا بايد اينجوري باشه اخه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

اولین بارتع با اینجور آدم ها مواجه شدی 

من زیاد و به شدت دور و برم بوده 

عروسی داداشم تبریک نگفتن 

لباس خوشگل خریده بودم تبریک نگفتن. حتی نگفتن بهت میاد 

مریض شدم دعای سلامتی نکردن و...

قبل از پرسیدن هر سوالی بگو به من چه ؟؟؟ اگه واقعا بهت ربط داره پس حق داری بپرسی ، و الا سرت بکن تو خشتکت مرسی 

من جاریم بزرگتر یه بار از زبون من یه حرفی به مادرشوهرم به دروغ زد

مادرشوهرم چون از اون بدش میاد اومد گفت بمن

منم گذاشتم تا اومد ایران و دعوتش کردم خونه م 

ویه بار که تنهابودیم به روش آوردم😂

میدونی چرا؟؟چون جاریه عزیز من خب حسودیش میش بهت ک خوشگل و جوونی 

ولش گن بهش اهمیت نده و به جاش به کارای واجب تر زندگیت برس 

بنظرم مدل موی هرروزت ..مسواک شبت ..تموم نشدن رنگ رژی که دوس داری و اگه شاغلی درست انجام دادن کارای بیرون و خونه ت خیلی مهم تر از تعریف ادمای حسوده

ادمها مجبورت میکنند عوض شی بعد مینالند از بداخلاقییت از اخم هایت وبخاطراینکه احساساتی نیستی بر تن زخمی ات طعنه میزنند؛کس چه داند که چه اشک ها در خلوت ریخته میشود و چه داند که چند بار تکه های شکسته ام را جمع کرده ام،بهم چسپانده ام و خودم،خودم را سخت در اغوش کشیده ام تا دوری کنم از ادمهای اطرافم ک هربار چینی ظریف مرا به بهانه خانواده و محبت و عشق  شکسته اند.کاش دور میشدم از تمام ادمهایی که قاتل روح و جانمند❣
2706