2733
2739
عنوان

کسایی که پزشکی دندان دارو خوندن میشه بیان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2501 بازدید | 96 پست
شما الان ترم چندید؟ در طول روز وقت آزاد دارید؟ در حدی هست که یه خانم متاهل از پس کلاس و امتحان و درس ...

ترم اول، ورودی بهمن، ولی خودم دارم پیش خوانی میکنم بعضی چیزا 

اطلاعی ندارم... 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه عزیزم تازه عقد کردم اما هنوز زندگی مشترکمونو شروع نکردیم . اما همسرمم خیلی حمایتم میکنه و مشوقمه

پس دیگه چی میخوای

اگه واقعا میخوای رتبه بیاری خوب بشین بخون قبول شو بعدش عروسی بگیر نذار کنکورت بمونه بعد عروسی چرا که با شوهرت برین ماه عسل و عشق و حال که چه شود😍

عزیزان تکرار تاپیک هام به معنی تبلیغ نیست×به خاطر دیدن اکثریت افراد هست،در ضمن من کار تبلیغ انجام نمیدم اگر فکر می‌کنید تبلیغ میکنم میتونید تاپیک های قبلی مشابه رو بخونید اونجا جواب دادم]
من دندون خوشم میومد، چون یکم استرسی بودم دلم نمیخواست برم پزشکی، ولی خب آخرش پزشکی قبول شدم، خوشم او ...

عزیزم میگم من دختر عموم برای پرستاری داره از صفر میخونه البته از آبان شروع کرده به نظرت ایده آل بره جلو با برایند مثبت میتونه زیر ۱۵ هزار بیاره؟

من تودم خیلی وقت پیش کنکور دادم

متاهل💍💜دانشجوی سال ۵ پزشکی💊🏣
پس دیگه چی میخوای اگه واقعا میخوای رتبه بیاری خوب بشین بخون قبول شو بعدش عروسی بگیر نذار کنکورت بمو ...

عروسیمون اسفنده اما فعلا با مامان اینا زندگی میکنم و دارم میخونم واسه کنکور دی.از اواخر اسفند به بعد هم باز میخونم واسه کنکور تیر.اما دیگه اینو تو خونه خودم باید بخونم . ممنون عزیزم ایشالله همینطور بشه که میگی 🥰

2738
چقدر خوب که راضی هستن . الان همسرتون پزشک عمومی هستن؟ به نظرتون با شرایطی که الان از همسرتون میبینید ...

آره عزیزم به امید خدا امسال آزمون تخصص داره

آره چرا که نه.شاید شیفت یکم اذیت کننده باشه که اونم میشه رشته هایی رفت که سبک تر هستن

البته اینم بگم اگر به دندان هم علاقه داری بسیار رشته خوبیه

آره عزیزم به امید خدا امسال آزمون تخصص داره آره چرا که نه.شاید شیفت یکم اذیت کننده باشه که اونم میش ...

انشالله که تخصص هم قبول میشن . میشه بگید شیفت اجباریشون چند شب در هفتس؟

انشالله که تخصص هم قبول میشن . میشه بگید شیفت اجباریشون چند شب در هفتس؟

مرسی عزیزم

بستگی داره کدوم کورس باشن و تعدادشون تو اون کورس چند نفر باشه

بدتریناش مثلا جراحی و داخلی بود این کشیک داشتن 

مثلا ۱۰ نفر باشن به هر کدوم در ماه ۸ تا کشیک میفته حالا هرکی برنامه پیشنهادیش رو میده طبق همون میچینن

بعضیا هم مثل روان و قلب و چشم و پوست و اینا هیچ کشیکی نداشتن همسرم صبح میرفت ظهر میومد

عزیزم میگم من دختر عموم برای پرستاری داره از صفر میخونه البته از آبان شروع کرده به نظرت ایده آل بره ...

آره حتماا، حتی پزشکی هم میتونه بیاره🤓

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
مرسی عزیزم بستگی داره کدوم کورس باشن و تعدادشون تو اون کورس چند نفر باشه بدتریناش مثلا جراحی و داخ ...

چقدر خوب . مرسی از توضیحات خوبتون 🌹

یه سوال دیگه...از لحاظ درآمدی و حقوقی راضی هستن همسرتون؟چون بالاخره اینم جنبه ی مهمی از شغل آینده محسوب میشه

چقدر خوب . مرسی از توضیحات خوبتون 🌹 یه سوال دیگه...از لحاظ درآمدی و حقوقی راضی هستن همسرتون؟چون با ...

والا تو اینترنی که حقوقشون ۱/۵ بود تو رزیدنتی هم ۸/۵ هست

یعنی تا پایان تحصیلت درامد نخواهی داشت

ولی بعدش به خودت بستگی داره

خیلی از همکلاسی های همسرم دوره های زیبایی دیدن میخوان کار کنن

یا میرم طرح مناطق سه پنجم (محروم) که درامد بهتری داشته باشن

همسر من چون قبلا پرستاری خونده و قبلا طرح واسه اوم رفته واسه عمومی طرح نرفته که بهت دقیق بگم حقوقش چقدره

در واقع تو پزشکی رشته تخصص هست که میزان درامد رو مشخص میکنه برعکس دندان که عمومیش هم درامد خوبی داره.

والا تو اینترنی که حقوقشون ۱/۵ بود تو رزیدنتی هم ۸/۵ هست یعنی تا پایان تحصیلت درامد نخواهی داشت ول ...

اره دقیقا پزشکی درآمدش حین تحصیل خیلی کمه. یعنی الان توی بیمارستان استخدام نشدن؟ که حقوق ثابت ماهیانه داشته باشن؟فعلا در حال تحصیل حساب میشن؟

2706