2726

سلام به همگی.یه سوال داشتم ازتون .🌹

برای انتخاب رشتتون معیار و ملاک انتخابتون چی بود؟

چه چیزی از رشتتون باعث شد که سمتش برید؟

و برعکس چه چیزی باعث شد دو رشته ی تاپ دیگه رو انتخاب نکنید؟

اگه میشه دقیق و با دلیل راهنمایی کنید 🙏

من دارم برای کنکور میخونم و خداروشکر وضعیت خوبی هم دارم .درسته الان اصلا زمان انتخاب رشته نیست اما به هرحال گاهی از خودم میپرسم منی که دارم انقدر تلاش میکنم در نهایت قراره چه شغلی داشته باشم و متاسفانه فعلا نمیتونم حضوری برم و از طریق دانشجوها تحقیق کنم. اگه میشه کمک کنید💙

اگر هم خودتون این ۳ تا رشته رو نمیخونید اما از بستگان نزدیکتون دارن تو این رشته ها تحصیل میکنن و اطلاعاتی دارید، در میان بذارید ممنون میشم🌹🙏

من خودم کنکوری ام ولی خواهرم سال آخر پزشکیه

اگه دلیل خودمو بگم دندانپزشکی انتخاب می‌کنم 

ولی اگه باتوجه به شرایط پزشکی بگم،پزشکی سخته و روحیه میخواد کسیو میخواد که علاقه داشته باشه بهش 

من خودم برا راحتی میرم دندان 

داروسازی خوبه ولی بعد پزشکی و دندان

عزیزان تکرار تاپیک هام به معنی تبلیغ نیست×به خاطر دیدن اکثریت افراد هست،در ضمن من کار تبلیغ انجام نمیدم اگر فکر می‌کنید تبلیغ میکنم میتونید تاپیک های قبلی مشابه رو بخونید اونجا جواب دادم]

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من دندون خوشم میومد، چون یکم استرسی بودم دلم نمیخواست برم پزشکی، ولی خب آخرش پزشکی قبول شدم، خوشم اومده فعلا 😅

واسه انتخاب رشته روحیت، علاقت، ایندت، همه رو باید در نظر بگیری، ولی ب نظرم مهم ترینش علاقس... 

تا آخر عمرت قراره با همون رشته سر کنی و.. 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
2728

اول علاقه

محیط کاری این ۳ تا رشته خیلی باهم فرق داره

درسای هر سه هم سخته اگر علاقه نداشته باشی واقعا دوام نمیاری

همسر من خیلی وقتا شده خسته شه یا فشار زیادی روش باشه ولی همیشه میگه صد بارم برگردم عقب باز میرم پزشکی

من خودم کنکوری ام ولی خواهرم سال آخر پزشکیه اگه دلیل خودمو بگم دندانپزشکی انتخاب می‌کنم  ولی ...

دقیقا خودمم فقط بخاطر راحتی گاهی میگم دندانو انتخاب کنم!الان خواهر شما راضیه از رشتش؟ تا حالا ازش پرسیدید اگه برگرده عقب بازم پزشکی رو انتخاب میکرد یا نه؟

من دندون خوشم میومد، چون یکم استرسی بودم دلم نمیخواست برم پزشکی، ولی خب آخرش پزشکی قبول شدم، خوشم او ...

شما الان ترم چندید؟ در طول روز وقت آزاد دارید؟ در حدی هست که یه خانم متاهل از پس کلاس و امتحان و درسا بربیاد؟

اول علاقه محیط کاری این ۳ تا رشته خیلی باهم فرق داره درسای هر سه هم سخته اگر علاقه نداشته باشی واق ...

میشه بپرسم همسر پزشک رو کجا و چجور پیدا میکنین😅

عزیزان تکرار تاپیک هام به معنی تبلیغ نیست×به خاطر دیدن اکثریت افراد هست،در ضمن من کار تبلیغ انجام نمیدم اگر فکر می‌کنید تبلیغ میکنم میتونید تاپیک های قبلی مشابه رو بخونید اونجا جواب دادم]
دقیقا خودمم فقط بخاطر راحتی گاهی میگم دندانو انتخاب کنم!الان خواهر شما راضیه از رشتش؟ تا حالا ازش پر ...

آره پرسیدم و گفت انتخاب میکردم چون آینده ی شغلی اش روشنه 

خواهر من دندان دوست داشت ولی پزشکی سراسری آورد رفت اون

حالا میگه پزشکی علاقه دارم بهش

اول علاقه محیط کاری این ۳ تا رشته خیلی باهم فرق داره درسای هر سه هم سخته اگر علاقه نداشته باشی واق ...

چقدر خوب که راضی هستن . الان همسرتون پزشک عمومی هستن؟ به نظرتون با شرایطی که الان از همسرتون میبینید ،پزشکی به درد یه خانم هم میخوره؟

شما الان ترم چندید؟ در طول روز وقت آزاد دارید؟ در حدی هست که یه خانم متاهل از پس کلاس و امتحان و درس ...

چرا برنیاد دوست مامانم با دو بچه ی شش ساله فوق تخصص قبول شد تازه با رتبه سه کشوری😅

ولی خب سخته شاید توجهت از بچه هات کمتر شه تصمیم با خودته 

آره پرسیدم و گفت انتخاب میکردم چون آینده ی شغلی اش روشنه  خواهر من دندان دوست داشت ولی پزشکی س ...

خداروشکر که هنوزم راضیه . برای آینده شغلیش به فکر تخصصه؟ 

خداروشکر که هنوزم راضیه . برای آینده شغلیش به فکر تخصصه؟ 

آها تخصص بهتره

چرا برنیاد دوست مامانم با دو بچه ی شش ساله فوق تخصص قبول شد تازه با رتبه سه کشوری😅 ولی خب سخته شای ...

آفرین بهش واقعا. پس طوری نیست که نشه به زندگیت برسی...

آفرین بهش واقعا. پس طوری نیست که نشه به زندگیت برسی...

آره بابا

بچه داری؟

2706