2737
2734
عنوان

کسایی که پزشکی دندان دارو خوندن میشه بیان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2501 بازدید | 96 پست
مرسی عزیزم، همچنین  هنوز روحیت مثل قبل نیست احتمالا، بگرد دنبال اشکالت، چی فرق کرده، چی باعث م ...

چون خیلی از درس دور شدم .. و مباحث اساسی یازدهم رو خوب بلد نیستم .. 

و چیزی که نمیذاره روحیه م خوب باشه اینه که من حقم این ترازا نبود .. همیشه بالای ۶۰۰۰ بود ترازم .. همیشه جزو نفرات برتر ..

الان هرکاری میکنم دیگه پیشرفت ندارم ..

:)

میتونم درخواست دوستی بدم ... اگه میشه ممنون میشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چون خیلی از درس دور شدم .. و مباحث اساسی یازدهم رو خوب بلد نیستم ..  و چیزی که نمیذاره روحیه م ...

آره عزیزم 

ببین متوجهم ک حالت چقدر بده و حس مزخرفی داری، منم سال اول ک قبول نشدم خیلی بهم ریختم، حتی دیگه بخاطر افسردگی ک گرفتم مجبور شدم برم روانپزشک و دارو مصرف کنم و... 

ولی با همه ی حال بدی میخوندم، چون میدونستم نخونم باز سال بعد حالم بدتر میشه، اگر نخونم و هی بخوام حرکت نکنم ضررش مال خودمه فقط، دنبال این بودم ک هرجور شده زودتر خودمو نجات بدم از اون حال و هوای نفس‌گیر...

ی زمانی خیلی تاپ بودی ب هرررر دلیلی افت داشتی، ولی نباید بذاری ادامه دار شه، هرچیم از لحاظ علمی اوکی باشی ولی روحیت داغون باشه و خودتووو باور نکنی فایده نداره، تراز خوب درصد خوب فقط ب علمت بستگی نداره، ب باوری ک از خودت داری هم ربطط داره... 

اگر میخوای دو س سال بعد از این بدتر نباشی باید اول دنبال این باشی حالتو بهتر کنی، برو دکتر ، خودتو سبک کن، بعد با برنامه اصولی برو جلو، مطمئن باش جمع میشه و ب نتیجه هم میرسی... 

خیلیا هستن شرایط بدتری دارن، با مرگ عزیز و... همه ی اینها، ولی میدونن ک جا بزنن تهش تو آینه ک نگاه کنن انگشت اشارشون ب سمت خودشونه و خودشونو سرزنش میکنن، برای همین با همه ی این حال بدیا و بغض ها، بازم ادامه میدن..... 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃
تنها راهش اینه که بخونی و بخونی و تست زیاد کار کنی و پیشرفت کنی.فقط در اون صورته ک انگیزه میگیری

اصلا حوصله کتاب و درس رو ندارم

کنکوری ۹۹ بودم از اون موقع تا حالا جدی درس نخوندم و واقعا سخته برام

2731
اصلا حوصله کتاب و درس رو ندارم کنکوری ۹۹ بودم از اون موقع تا حالا جدی درس نخوندم و واقعا سخته برام

خب دیگه ببین اگه واقعا هدفتو میخوای باید کتاب و درساتم بخوای!! کافیه ۳ هفته پشت سر هم خوب درس بخونی اونوقت کاملا به درس خوندن عادت میکنی