2733
2734
عنوان

چندروزیبار میرید بیرون

577 بازدید | 39 پست

سلام شما چندروز یبار میرید بیرون آخرین باری که رفتید کی بود... من فکر کنم 3 هفته پیش بعد کلی اصرار خواهش ازچند هفته قبلش.. درحد یه ساعت.... همشم شوه م میگه اوضاع خرابه خرابه 😭

حوصلم پوکید تو خونه نه کسی نه رفت و امدی... شدم انگار زندانی‌ها... والا زندان هواخوری داره 

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی

منم خیلی کم میرم نهایت خونه مامانم هفته ای یکبار برم اونم با ماشین برم و بیام

نمیخام یه روز چشممو بازکنم ببینم وسط جنگ دوتا بچه هامم👨‍👩‍👧‍👧 نمیخام یه روز ببینم هیچی از زندگی برام نمونده جز پیری👵🏻 میخام بجنگم برا خودم برا ارزوهام 👱🏻‍♀️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
منم خیلی کم میرم نهایت خونه مامانم هفته ای یکبار برم اونم با ماشین برم و بیام

من کسیو ندارم که برم خونش توشهرغریبم

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی
2738
خب خودت برو بیرون یه دور بزن پیاده روی خونه دوستی ...

نه دوستی نه آشنایی... آخه تنهایی کجا برم   وقتی هیکس باهام نیس یا جایو بلد نیسم 😭

من خودم میرم بیرون تقریبا هر روز شاید یک روز در میون شده یک هفته هم بیرون نرفتم واقعا حال روحیم بد میشه 

جای خاصی نمی ما میرم یکم پیاده روی میام خونمون 

وگرنه کسیو ندارم برم پیشش

هرروز میرم بیرون ..پاسدارانم ،

موفق باشی خوشحالت 

2706