2733
2739
عنوان

میشه برا حاجتم یه صلوات بفرستید

56 بازدید | 5 پست

عزیزای دلم میشه واسه حاجتی ک تو دلم هست از ته دلتون برام دعا کنید و یه صلوات بفرستید انشالله ک عاقبت ب خیر بشید و با نفسهای پاکتون حاجت منم براورده شه انشالله😔🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏خدایا خودت خواستمو برآورده کن ازت خواهش میکنمم😓😓.........

الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌱

میشه برای اینکه به عشقم برسم ی صلوات بفرستی؟🙏🏻📿🌱🥰🌹.                                                                       الهم صل علی محمد و آل محمد. 💚                                   الهم صل علی فاطمه و ابیها و بَعلِها و بَنیها و سِرّ المُستَوْدَع فیها بعدد ما احاطَ بِهِ عِلمُک 💜.                                                                                  السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 💚.                               الهم صل علی یا علی ابن موسی الرضا المرتضی 💚         ❤️
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
مرسی عزیزم فداتشم

خدانکنه عزیزم💜

میشه برای اینکه به عشقم برسم ی صلوات بفرستی؟🙏🏻📿🌱🥰🌹.                                                                       الهم صل علی محمد و آل محمد. 💚                                   الهم صل علی فاطمه و ابیها و بَعلِها و بَنیها و سِرّ المُستَوْدَع فیها بعدد ما احاطَ بِهِ عِلمُک 💜.                                                                                  السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 💚.                               الهم صل علی یا علی ابن موسی الرضا المرتضی 💚         ❤️