2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من میرم با چراغ گوشیم داخلشو چک میکنم...بعد میمونم از ترس میلرزم...نمیدونم از قبل بوده با الان اینجو ...

والله فکر کنم برا همه همین شکله طبیعیه

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2738
سلام خوبی؟ من امروز شصت پان  درد می‌کنه بعد فک میکنم ام اس گرفتم،😭

ام اس مگه با درده با بی حسی البته اولین علامتش دو بینیه 

منم از دیشب دوباره حالم بده هی میگم نکنه تست ایدز اشتباه شده هی میخوام برم دوباره تست بدم اینقدر فکرو خیال کردم یک هفتس تپش قلب شدید دارم متخصص قلب وقت گرفتم دوشنبه برم 

هی میگم چرا یه خطش کمرنگ بود مگه الکی میشه کمرنگ بشه 😭😭😭😭😭

حوصله زندگی ندارم سر درد شدیدم تپش قلب شدید تو قلبم یهویی خالی میشه 

ام اس مگه با درده با بی حسی البته اولین علامتش دو بینیه  منم از دیشب دوباره حالم بده هی میگم ن ...

ای بابا چرا اینقد خودتو عذاب داری میدی...ایدز مگه الکیه...همش تو هم ذهنته...من چند روز زانو درد شدید گرفتم..از ترسم دکتر نمیرم

♥️😍♥️
ای بابا چرا اینقد خودتو عذاب داری میدی...ایدز مگه الکیه...همش تو هم ذهنته...من چند روز زانو درد شدید ...

زانو درد که میشن همه من مامانم چند ماه داشت خوب شد

اخه چرا یه خطش تو تستیکه خودم گرفتم کمرنگ شد اعصابم داغونه باور میکنی حوصله زندگی کردن ندارم

زانو درد که میشن همه من مامانم چند ماه داشت خوب شد اخه چرا یه خطش تو تستیکه خودم گرفتم کمرنگ شد اعص ...

احتمالا چون خون زیاد ریختی دستت لرزیده است هم خطا زده....حاضرم قسم بخورم برات که تو سالمی...اما خوب افکارت بهت حمله کردن...و فقط هم دوباره تست باید بدی تا خیالت راحت بشه

♥️😍♥️
احتمالا چون خون زیاد ریختی دستت لرزیده است هم خطا زده....حاضرم قسم بخورم برات که تو سالمی...اما خوب ...

ممنون عزیزم نه دیگه تست نمیدم‌میترسم دوباره یه چیزی بگن 

از دوتا دکتر پرسیدم گفتن تست دوباره نده همون کافیه 

2706