2733
2734
وای...نمیتونم فکر دور کنم از ذهنم

هر چقدر بیشتر سعی کنی دور کنی از ذهنت در همون لحظه داری بیشتر بهش فکر میکنی استرس اینکه نکنه به واقعیت تبدیل بشه باعث میشه حتی تو خواب ببینی بهترین راه اینه بی اهمیت باشی اروم اروم از ذهنت دور میشه یا همون لحظه به چیزهای مثبت فکر کن یا خاطرات گذشته رو مرور کن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
حالا من یه چی بگم ..هنوزم اون چیز که تو بودم برآمدگی داره هستش..همش زبون میزنم و میرم تو فکر😥

اگه بدونی چه بلایی سرم اومد 

چند ماه بود وسواس ایدز گرفتم دیگه خبر داری 

امروز الکی گفتم بزار یه تست سفارش بدم خیالم راحت بشه 

دیگه با کلی استرس سفارش دادم تا بیارن حالم بد بود خلاصه ساعت ۱ اوردن دستام میلرزید نتونستم درست خون بریزم تو اون چاهکش مثل بی بی چکه 

دیگه دستام میلرزید یکم خون ریختم دو دقیقه دیدم خاک عالم انگار یه خط پررنگ داره یکی کم رنگ گفتم بد بخت شدم دستامم خونی کیت دیگه پیدا نبود که چه جوری شد 

دیگه گشتم تو نت مرکز که مشاوره میده تست میگیرن پیدا کردم با یه عذابی 

دخترمو به یه بهانه ای بردم خونه پدرشوهرم گفتم کار بانکی  دارم همین جور اشک تو چشمم حلقه بود سریع رفتم بیمارستام امام خمینی بخش همین چیزا گفت چیه گفتم یه تست گرفتم انگار یه خط پررنگ داشت یکی کم رنگ گفت چقدر از رابطه پر خطرت میگذره گفتم من وسواس دارم الکی گفتم تست بدم 

مشخصاتمو ناقص پرکرد گفت بزار اول یه تست بگیرم ببینیم چه خبره بعد صخبت میکنیم دیگه خکدش گرفت تو اون ۵ دقیقع جواب بیاد مردمو زنده شدم گفت خانم برو هیچیت نیست 

اینقدر نذرو نیاز کردم تو همین یک ساعت خدا میدونه

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
حالا من یه چی بگم ..هنوزم اون چیز که تو بودم برآمدگی داره هستش..همش زبون میزنم و میرم تو فکر😥

بلند شو برو یه دکتر عمومی .خودتا راحت کن 

حالا مگه خیال میکنی وسواس ما خوب میشه تست منفی بود اومدم بیرون با خودم میگم نکنه اون تست خودم درست بوده این تو مرکز اشتباه بوده 

اگه بدونی چه بلایی سرم اومد  چند ماه بود وسواس ایدز گرفتم دیگه خبر داری  امروز الکی گفتم ...

وای ..چرا آخه...بهت گفتم هیچی نیست..با این استرس می‌دونی چقد خودتو داغون میکنی

♥️😍♥️
حقیقت نشون ابجیم دادم..میگه این چیزی نیست طبیعیه

اره بابا طبیعیه 

من اگه تست اینجوری نشده بود بلند نمیشدم برم مرکز عفونی 

اینم به هیچکه نمیتونم بگم مردم میخندن 

خود اونکه تستم میگرفت میخندید گفت زیاد میان 

بلند شد برو هیچیت نیست 

2706