2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اه چقد بد بهش بگو از دست دوستاش هیچی نخوره

ماسک که نمیشه مدام بزنه اکسیژن به مغز ادم نمیرسه درست

تقویتش کن 

اگر میشه اجازشو بگیر خونه باشه تا کامل خوب بشه بعد دوباره بفرس مدرسه

2740
من،کلاس اوله ومثل بچه شما،اینکه چی خوبش میکنه رو اگه میدونستم به بچه خودم میدادم،تمام داروهایی رو هم ...

دقیقا دختر منم کلاس اوله،دوساله کرونا اینقدر رعایت کردیم یه بار سرما نخورد،الان از وقتی رفته مدرسه سه بار مریض شده ،دیگه نمیدونم چکارکنم

دقیقا دختر منم کلاس اوله،دوساله کرونا اینقدر رعایت کردیم یه بار سرما نخورد،الان از وقتی رفته مدرسه س ...

مال منم همینه،چند وقته دیگه خودمو میزنم،پریشب تصمیم گرفتم ولشون کنم با باباش تنهایی برم هتلی جایی بلکه نغزم نفس بکشه

اه چقد بد بهش بگو از دست دوستاش هیچی نخوره ماسک که نمیشه مدام بزنه اکسیژن به مغز ادم نمیرسه درست ت ...

اوندفعه ده روز خونه بود خوب شد یک هفته رفت مدرسه ،دوبار آبریزشش شروع شد

اوندفعه ده روز خونه بود خوب شد یک هفته رفت مدرسه ،دوبار آبریزشش شروع شد

مال من که دو روز رفت دوباره همین شد،خداتومن شهریه مدرسه و پول غذا دادم که این بمونه خونه،تازه یکسره هم بهش برسم و دارو و دکتر

حالا تو میگی دخترت میره مدرسه بالاخره تو جمع بچه هاس و از هم دیگه ویروس میگیرن . بچه من چی ک یه سال ...

وای این دیگه چه کوفیته،دکتر میگه همه کرونا هستش اصلا،بخاطر اینکه سیستم ایمنی نمیتونه انتی بادی بسازه دوباره مریض میشن،خب نابود میشه بچه که

2706