2752
2734
یعنی هنوز همونطوریه؟ من امید داشتم این سال دیگه بهتر شه دیگه تا ۱۴ سالگیش که من از بین میرم اینطوری

آره براش پنیسیلین‌ و دگزا زدیم خوب شد الان دوباره چندروز رفت مدرسه گرفت‌ خیلی بد سرفه میکنه تبم داره شیافم‌ استفاده نمیکنه رو گوارششم‌ تاثیر گذاشته هیچی نمیخوره‌ همسرم میگه ببریم بهش سرم‌ بزنیم‌ و ببینیم چی میشه دیگه ...

بچه از اول تا آخرش سختی داره عزیزم خدا بچتون حفظ کنه🌹

التماس دعا عزیزم

کسی را جریحه دار نکنید..                                     عذرخواهی نمی تواند تاثیر زخم را از بین ببرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

وای این دیگه چه کوفیته،دکتر میگه همه کرونا هستش اصلا،بخاطر اینکه سیستم ایمنی نمیتونه انتی بادی بسازه ...

نه دیروز دکتر دختر من گفت جهش آنفولانزاست و تو تمام جهان شایع شده و هنوز درمانی براش نداریم

مال من که دو روز رفت دوباره همین شد،خداتومن شهریه مدرسه و پول غذا دادم که این بمونه خونه،تازه یکسره ...

ما بدتر بخدا ۸۰۰ تومن فقط پول سرویس میدم بچم یک هفته میره هرماه

آره براش پنیسیلین‌ و دگزا زدیم خوب شد الان دوباره چندروز رفت مدرسه گرفت‌ خیلی بد سرفه میکنه تبم داره ...

ممنونم،آره دیگه،کسیکه بچه میاره باید بدونه که تا لحظه آخر زندگیش فکر و روح و روانش گره خورده به اون، تو اون سن که آدم حتی نمیتونه باهاشون صحبت کنه،امیدوارم شاد و سلامت و موفق بشه، موفقیت ودامادی و پدر شدنش رو ببینی و حضش رو ببری.

ممنونم،آره دیگه،کسیکه بچه میاره باید بدونه که تا لحظه آخر زندگیش فکر و روح و روانش گره خورده به اون، ...

فداتشم عزیزم همچنین خدا مال شمارو هم حفظ کنه  همیشه سلامت باشه فرشته ی خوشگلت 🌹

کسی را جریحه دار نکنید..                                     عذرخواهی نمی تواند تاثیر زخم را از بین ببرد.
نه دیروز دکتر دختر من گفت جهش آنفولانزاست و تو تمام جهان شایع شده و هنوز درمانی براش نداریم

اخه انفولانزا قبل یکی میگرفت  دیگه نمیگرفت،اما این چطوریه هر ماه دارن میگیرن