2733
2739
عنوان

تغییرات من بعد دوماه رژیم و ورزش عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 45 پست
بچه ها رژیمم کالری شماره بود و چهاروز در هفته رفتم باشگاه

قدتون چنده عزیزم 

خیلیییی جمع و جور شده شکم و پهلوهاتون 

بازم جا داره عزیزم 

نیست یک ساعت قرار این جانِ بی‌آرام را........یا رب آن آرامِ جانِ بی‌قرارِ من کجاست؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی ازت الان سه روره رژیمو ول کردم از شنبه میرم بدن سازی این سه روز جایزس

از جایزه ات استفاده کن تا میتونی  باشگاهو ادامه بده همچنان عضله شکمت سفت تر هم بشه قشنگتر میشه

ولی عالیه تا اینجا که اومدی واقعا دمت گرم

2742
قدتون چنده عزیزم  خیلیییی جمع و جور شده شکم و پهلوهاتون  بازم جا داره عزیزم

قدم ۱۵۸

دگ مریی گفت نباید چربی سوزی کنم چون با رفتن بقیه شکم و پهلوت بقیه جاهاتم اب میشه خودمم دگ نمیخوام لاغرشم با لباس اصلا پیدا نیس یکم دارم شکم تخته تخته دگ میرم بدن سازی وزنم خیلی امد پایین

از جایزه ات استفاده کن تا میتونی   باشگاهو ادامه بده همچنان عضله شکمت سفت تر هم بشه قشنگتر میش ...

دلم نمیاد زیاد هله هوله بخورم چیرای سالم خوردم ولی زیاد😃ولی کیک خوردم دیشب فردام میخوام پیتزا بخورم😅

ببخشید دستم رفته روی این استیکر🙄 متوجه نشدم

هموقتی با پسرکم بازی میکنم بهش میگم چق چق چق ، شوشولی شوشولی پسرکم قهقه میزنه چقد راحت میخنده به این کلمات بی معنی ...                                 حالا بعد از مدت ها دومی تو راهه آرزو می‌کنم هر چی صلاحه همون بشه، آرزو می‌کنم همه اونایی که دوست دارن زودتر بچه‌شونو بغل کنن
2738

افرین انشالله منم از مهر سال بعد، سه ماه بعد از زایمان شروع می‌کنم 

هموقتی با پسرکم بازی میکنم بهش میگم چق چق چق ، شوشولی شوشولی پسرکم قهقه میزنه چقد راحت میخنده به این کلمات بی معنی ...                                 حالا بعد از مدت ها دومی تو راهه آرزو می‌کنم هر چی صلاحه همون بشه، آرزو می‌کنم همه اونایی که دوست دارن زودتر بچه‌شونو بغل کنن
2706