2733
2734
عنوان

طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 1087 بازدید | 47 پست
نمیدومی چقدر خوشحال شدم برات

همش فک میکردم ازم ناامید شده... باید یه بهانه جور کنم برگردم تهران. دعا کن فقط بزارن بابام اینا که برگردم. 29ام دادگاهمه. واسه اون حتما باید بیام. خدا کنه یه چیز بشه قبل دادگاه خودمو برسونم

نفس مامان کجایی اخه چقد منتظرت بمونم😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم نمیشه شوهرت بیاد شهر شما؟ 

بنده خدا انقد اومد و درو به روش باز نکردن نمیاد دیگه. حقم داره. بیاد کجا بمونه تو شهر غریب. خودم باید برم 

شما بری ی راست میری خونت؟ 

نه فعلا... میرم خونه دختر خالم تا شوهرش جور کنه و همسرم بیاد همدیگرو ببینیم بعد تصمیم بگیریم ببینیم چه جوری جمع کنیم این گند هارو. 

2740
حالا ک مطمئن شدی شوهرت دوست داره لااقل شرط بزار واست خونه‌ی مستقل بگیره بعد برو سر زندگیت

اگه قبول کنه😔 میدونم با این همه بلا که سرش اومده قبول نمیکنه دیگه

اگه قبول کنه😔 میدونم با این همه بلا که سرش اومده قبول نمیکنه دیگه

منم شرایط تو رو تجربه کردم وقتی ک رفتم قهر خونه ی بابام به حدی دلتنگ بودم ک فقط میخواستم برگردم خونم حرف پدر مادرموگوش ندادم و وقتی شوهرم اومد دنبالم بدون هیچ شرطی برگشتم انگار قهر کردنم هیچ شد اشتباه منو نکن بگو خونه بگیره برات

خوشا راهی که پایانش تو باشی
منم شرایط تو رو تجربه کردم وقتی ک رفتم قهر خونه ی بابام به حدی دلتنگ بودم ک فقط میخواستم برگردم خونم ...

الان چه حوری, باهات رفتار میکنه؟؟؟ توهم خونت با پدرشوهرت تو یه ساختمونه؟ 

منم شرایط تو رو تجربه کردم وقتی ک رفتم قهر خونه ی بابام به حدی دلتنگ بودم ک فقط میخواستم برگردم خونم ...

توهم شکایت اینا کرده بودی؟  چه جوری راضی شد اومد دنبالت؟