2733
2739
عنوان

طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 1087 بازدید | 47 پست
راضی هسی از اینکه جدا شدی؟ 

جداشدن من داستان خودش داره کلا دوسال جدا بودم بعد دوسال قاضی حرفش درست دراومدیه مشکل واسه پسرم پیش اومد وهمون شد بهونه واقا اومد یه اتاق گرفت نشست و منم بیرونش نکردم 

ای دریغ از عمر رفته سوز و سودای گذشته
جداشدن من داستان خودش داره کلا دوسال جدا بودم بعد دوسال قاضی حرفش درست دراومدیه مشکل واسه پسرم پیش ا ...

اخی پس برگشتین به هم..... انشاالله دیگه جدا نشین

نفس مامان کجایی اخه چقد منتظرت بمونم😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چیشد عزیزم تاپیکاتو خوندم. من امروز فهمیدم باردارم و از ته دلم برای آرامشت و زندگیت دعا کردم.. لطفا ...

وای جاندلم مبارکه عزیزم😍😍😍😍مرسی که واقعا برام دعا کردی... والا شوهر دخترخالم از ساعت هشت و نیم رفته پیش شوهرم هنوز نیومده. دارم از استرس میمیرم

2740
وای جاندلم مبارکه عزیزم😍😍😍😍مرسی که واقعا برام دعا کردی... والا شوهر دخترخالم از ساعت هشت و نیم ر ...

ممنونم. ان شاءالله برگردی سرزندگیت و شمام زودی مامان بشی. لطفا منم درجریان بذار واقعا نگرانتم

ممنونم. ان شاءالله برگردی سرزندگیت و شمام زودی مامان بشی. لطفا منم درجریان بذار واقعا نگرانتم

من تو اقدام بودم دوسال بود چشم انتظار بودم که اینجوری شد. ینی میشه یه روزم من بیام بگم مادر شدم😭😭 فقط برام دعا کن... حتما همینجا خبر میدم

اره عزیزم چرا ک ن. من دلم روشنه💖

شوهر دختر خالم اومد. میگه باهاش حرف زدم گفتم چرا زنگ نمیزنی به زنت گفته دیگه زنگ نمیزنم فقط میخوام ببینمش. پشت گوشی هیچی حل نمیشه😭😭گفته جور میکنم ببینین همو اونم قبول کرده... نمیدونی دل تو دلم نیس واسه دیدنش...چند روز پیش وقتی تهران بودیم واسطه فرستاده بود جلو در خونه بابام ولی بابام اینا درو باز نکردن براش. من خونه نبودم خبر نداشتم😭😭😭من خودم باید نجات بدم زندگیمو وگرنه به خانوادم باشه باید تموم بشه‌