2733
2739
عنوان

طلاق

| مشاهده متن کامل بحث + 1087 بازدید | 47 پست
توهم شکایت اینا کرده بودی؟  چه جوری راضی شد اومد دنبالت؟

من یکماه موندم خونه ی بابام پدر مادرمیگفتن فقط طلاق اما من عین خل و چلا همین ک شوهرم با گل و شیرینی اومد دنبالم خر شدم برگشتم ، من خونه ی مستقل میخواستم ک الکی گفت باشه اما نگرفت

خوشا راهی که پایانش تو باشی
توهم شکایت اینا کرده بودی؟  چه جوری راضی شد اومد دنبالت؟

ن شکایت نکردم ، اما قهر کردنم بی فایده بود چون دلتنگ بودم کوتاه اومدم اما ایکاش تا خونه نمیگرفت برنمی گشتم

خوشا راهی که پایانش تو باشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن شکایت نکردم ، اما قهر کردنم بی فایده بود چون دلتنگ بودم کوتاه اومدم اما ایکاش تا خونه نمیگرف ...

اتفاقا به نظرم بهترین کارو کردی باور کن.... ببین طلاق و حدایی فقط حرفش راحته ها... درسته هیچ تغییری نکرده زندگیت ولی همینکه تو خونتی کنار همسرتی سر زندگیتی اوارع نیسی اخم و تخم های بقیه رو تحمل نمیکنی. یه خونه کامل در اختیارته.... چیزی که دلت میخواد رو انجام میدی. شوهرت مث قبله و اذیتت و ازاری نداره خودش خیلیه... 

من دلتنگم درست ولی حالم از این اوارگی از اینکه هیچ اختیاری از خودم ندارم از اینکه همه به یه چشم دیگه بهم نگاه میکنن داره بهم میخوره

حاضرم همون روزای قبلم برگرده ولی بدتر نشه که میدونم میشه. مطمئنم رفتار شوهرم باهام تغییر میکنه یه مدت. بخاطر اون شکایت و اینا سرکوفت میزنه بهم ولی تحملش میکنم. این روزایی که گذروندم از مردن سخت تر بود برام

نفس مامان کجایی اخه چقد منتظرت بمونم😞