2733
2739
عنوان

شب ادراری در بزرگسالان اگه ارثی باشه قابل درمانه یا نه؟ کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 43763 بازدید | 91 پست
چی شد زیباخانم باز شوهرتو لاستیکیش می کنی؟یا از مشمع زیر لحاف استفاده می کنی؟ نگفتی شوهرتون چند سالشه؟ یعنی شما قبلا روز ها هم شوشوتو لاستکیش می کردی؟ عزیزم شوهرت فلج که نیستشما کمکش کن وگفتم که صبحا بذا خودش پوشکشو باز کنه شما فقط ببندش. وبه یک روانکاو با تجربه مراجعه بکن
سلام شایدواستون خنده دار باشه امامن راهشو میدونم!!!!!

پسریکی ازدوستام این مشکلو داشت هرکاری بگیدکرد اماجواب نمیداد!یکی اومدبهش گفت هرروز واسش دنبلان گوسفند کباب کن بده بخوره....بعد1هفته خوب شدالان7سال گذشته وپسرش اصلا حتی واسه 1بارم دچارمشکل نشد به خیلیاهم که این مشکلوداشتن گفت وجواب داد

امتحانش می ارزه درضمن قصابی ها دارن روش کبابشونم ساده اس ازوسط نصف میکنید وبه سیخ میکشید
گرچه شب تاریک است دل قوی دارسحرنزدیک است…..

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه مانیا جان .شوهرم امتحان نکرده فقط تا به حال شنیده بودم که بیضه گوسفند میل جنسی آقایون رو زیاد می کنه ولی نشنیده بودم که در قطع شب ادراری موثره.ولی مشکل اینجاست که این ماده غذایی در دین ما حرام هستش در ثانی شوهرم حالش بهم می خوره اینو بخوره .ولی واسه درمان فکر نکنم حرام باشه هاااااااا .باشه بهش میگم شاید قبول کرد ممنون از راهنماییت .
2728
من شنیدم مرد بزرگ سال با ماساژ زنجبیل و عسل به کشاله های رانش شب ادراریش درمان شد.
این بیماری از سردی بیش از حد بدنه. تا می تونی گرمی بهش بده.
به سایت دکتر روازاده مراجعه کن.
حل می شه. مطمئن باش.
زیبا جون می دونم هردوتاتون عذاب می کشین من می دونم از اینکه شوهرتو پوشک میکنی هم اون عذاب میکشه هم تو ولی عزیزم این دلیل نمیشه بچه دار نشی فکر کنم این طرز فکر شما بچه گانه است شاید فردا دیر بشه ونتونی بچه دار بشی شما از کجا می دونی فرزندت هم این بیماری رو داشته باشه.
مامان سپهر عزیز نه شوهرم بعد از دوران نامزدی وبعد از این که زندگی مشترک رو آغاز کردیم من متوجه این قضیه شدم.ابتدا من شب ها می دیدم جاشو خیس می کنه می گفت از اضطرابه واسترس بعد دیدم نه بابا حضرت عالی هرشب رختخوابشو خیس می کنه منم پافشاری کردم که بریم دکتر وجریان رو تا تهش رفتم چند پزشک ویک روانکاو هم اتفاقا رفتیم بعد بهم گفت در خانوادشون ارثیه .منم گفتم چرا قبل ازدواج بهم نگفته بودی .گفت اگه می گفتم باهام ازدواج نمی کردی.چون دوست داشتم من چند روز قهریدم بعد دیگه آشتی کردیم.منم مجبور شدم شبها تا خوب شدن خودم لاستیکش کنم تا اینکه خوب شه ولی نشد که نشد والان هم نهضت ادامه داره مامان سپهر جون.
2738
زیبا خانم
مینا راست میگه پوشک کردنت همسرت تا کی میخواد ادامه داشته باشه این کار رو بداز به عهده ی خودش
این روشی که پیش گرفتی کمکی به درمانش نمی کنه من فکر کنم عین بچه ها لوس هم شده و از این کار خوشش هم بیاد
فرناز جان از مادر شوهرم پرسیدم چرا شما این موضوع رو ازم مخفی کرده بودی .هی تفره میره میگهاوم مشکل خودشه وپسرم باید این موضوع رو با صلاحدید خودش می گفت .یعنی نوعی فرا فکنی می کنه. اره مادر زنم میگه هم پدرش وهم پسرش این بیماری رو داشتن حتی قسم هم خورده ومادر شوهرم ادم دروغگویی نیست مهربونه .بهش اعتماد دارم.دیگه خجالت کشیده ام ازش بپرسم واسه شب ادراری پدر شوهرم چیکار می کرده ایا مثل من شوهرشو پوشک میکرده؟فرناز جون اگه من به حقیقت پی ببرم راحت می تونم شوهرمو درمان کنم حتی اپارتمان کوچیکمونو هم می فرشم وشوهرمو درمانش می کنم
2706