2737
2739
دوستان می خوام خلاصه ای از مشکلات ناشی از این بیماری شوهرمورههای درمانی که طی 4 سال ازدواجمون انجام دادم رو بنویسم
شب ادراری شوهرم
اول زندگیمون که متوجه این قضیه شدم باوجود اینکه شوهرم اصرار کرد بیماریش ارثیه وپدرش وپدربزرگش واجداش این بیماری رو داشتن.من قانع نشدم خودم ساکن آذربایجان وشهر زیبای تبریز هستم.شوهرم رو به بهترین پزشکهای شهر بردم که اورولوژیست وفوق تخصص بیماریهای کلیه بودن .یادم چند سال قبل حدود 300 هزار تومان پول آزمایشهای تخصصی وسونوگرافی دادیم همشون سالم بودن وچیزی تشخیص داده نشد .بعد پزشک متخصص شوهرم رو ارجاع داد به روانکاو یک جلسه کامل رفتیم نه بیشتر وراهکارهای لازم رو داد.چند هفته اون راهکارها رو اجرا کردیم.بعد از دوستان داروهای گیاهی رو پیشنهاد دادن نتیجه ندادشبها نذاشتم مایعات بخوره بازم نتیجه نداد می رفتیم نذر ونیاز کردم دیگه خسته شدم مهمونی شبها واسه دستشویی بیدارش میکردم ساعت کوک می کردم ولی تا غافل میشدم جاشو خیس میکرد از خجالت صاحب خانه چند بار اب شدم رفتم زمین. حتی بیدار کردن های شبانه هم اکثرا جواب نداد. نمی دونین که چقدر بی خوابی کشیدم ولی این مدت منم از لباس شستن وتشک شستن کمر درد گرفتم وزمین گیر شدم. شوهرم آخرش گبر گشت بهم گفت من که گفتم این بیماری ارثیه وژنتیکیه خوب نمیشم .بعد زدم به سیم آخروشوهرم رو قانع کردم که تا بهبودی کامل باید پوشک بشیی چون دیدم تنها راه فعلا همینه.گفتم خودت این کارو بکن گفت من از پوشک استفاده نمی کنم. منم گفتم دیگه خسته شدم اگه منو اذیت کنی از زندگیت میرم بیرون.ولی از ته دل نگفتم چون ما عاشق همدیگه بودیم.فقط ازش یه دلخوری کوچیک داشتم که چرا هنگام خواستگاری این موضوع رو ازم مخفی کرده بود .
تصمیم گرفتم خودم شوهرمو رو پوشکش کنم وبا جدیت این کارو کردم حالا هم همین کارو می کنم خودش این کارو نکرد الان هم ناامید نشدم اول امیدم به خدای مهربون بعد راهنمایی های شما دوستام الان من چیکار کنم آیا طلاق بگیرم؟ آیا بازم به پزشک ها مراجعه کنم؟آیا این روش پوشک کردن رو ادامه بدم
مهمترین قسمت سوالم اینه که می ترسم بچه دار بشم چون اگه فرزندم هم واقعا این بیماری رو داشته باشه دیوانه میشم آیا واقعا بیماری شب ادراری ارثی قابل درمان نیست؟ آیا رو بچه تاثیر می گذاره؟ آیا روش من در پوشک کردن شوهرم درسته؟
من 4 سال هست با این مشکل درگیرم چوهرم التماس می کنه بچه دار بشیم میگم باید خوب بشی بعد بهش میگم مگه نمی گی ارثیه خوب باید خوب بشی بعد خواهشن راهنماییم کنین.
عزیزم راهی نداری و اگه دوستش داری باید بسازی پوشکش نکن زیزش یه تشک پلاستیکی درست کن و بنداز تا مجبور به شستن چیزی نشی و زیاد فکرتو مشغول نکن و کثیف کاری هاشو بزار به عهده خودش تا لباساشو بشوره اونوقت یه کم راحت تر میشی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خدا شفاش بده خیلی بیماری بدیه ولی اصلا بچه دار نشو خدایی نکرده بچه هم همین طور باشه چه کار میکنی غصت میشه چندتا تازه بچه مشکلات خاص خودشو داره ولی کار اشتباهی کرده که چیز به این مهمی از اول بهت نگفته
Lilypie Maternity tickers
خانواده شوهرم همه خواهر وبرادراش تا سن تقریبا 15 سالگی مشکل شب ادراری داشتن اینها هم خیلی دکتر رفتن ولی جواب نگرفتن خود به خود خوب شدن
من دو تا بچه دارم خیلی نگران این قضیه بودم که بچه هام اینجوری باشن ولی خدایا شکر شب ادراری ندارن
بچه های خواهر وبرادرش هم شب ادرای رو از بابا ومامانشون به ارث نبردن
2738
سلام زیبا جان

من از دیروز به صورت اتفاقی این تاپیک رو دیدم و کنجکاو شدم که مطالب شما رو بخونم ، دیروز هم خیلی پست گذاشتم و با هم کلی حرفیدیم ....

ولی عزیزم من هنوزم سر حرفم هستم ، شما نباید شوهرتو پوشک کنی ، به شما چه ربطی داره ، مگه خودش نمی تونه اینکارو بکنه که شما می کنی ؟؟؟؟
این بزرگترین اشتباهیه که داری در حق شوهرت می کنی ، ایشون نه بچه هستند نه فلج ، خودش بزار اینو انجام بده ....
شما مرتب می گی نظرتون چیه و از دوستان کمک می خوای ، ولی اصلا گوش نمی دی و همون سر حرفه خودت هستی !!!!!
دلیل نداره برای مرد گنده شما اینکارو بکنی ...

اولا ایشون خیلی به شما خیانت کرده ، که از اول مشکلی به این بزرگی رو به شما نگفته ...
ثانیا ایشون خیلی خودخواهه که اجازه می ده ، شما براش این کارو بکنی ...
سوما شما هم خودت انگار لذت می بری از این موضوع ....

عزیزم نکن ، اگه دلت می خواد زندگیتو درست کنی ، شما اینکارو نکن ، بزار خودش بکنه .... بعد هم حتما باید ریشه این مشکلو حل کنی و ببریش دکتر روانپزشک ... خیلیها با روانپزشک این مشکلشون حل شده ...
اگه کمک می خوای ، دقت کن ، اکثر بچه هایی که پست گذاشتند این نظرو دادند که شما براش این کارو نکن و اجازه بده خودش بکنه ، زیبا جان گوش بده ، به نفعته ....

ضمنا خانواده خودت این مشکلتو می دونند ؟؟؟؟

راستی شما و شوهرتون چند سالتونه ؟؟؟؟

Lilypie Pregnancy tickers
زیباخانم براتون متاسفم.واقعاشوهرتو لاستیکیش می کنی؟ شوهرت چند سالشه؟خانودادش چی میگن؟ می دونم عزیزم بعضی مواقع پزشک ها هم کارساز نیستن ولی مایوس نشین .ضمن کمک گرفتن از پوشک به روش درمان ادامه بدین وبه روانکاو مراجعه کنین انشالله نتیجه میگیرین
ولی دریاخانم پسر خواهرم هم این مشکل رو داره و11 سالشه وخواهرم هرشب لاستیکیش می کنه واون بیچاره هام زیاد دوا درمانش کردن ونتیجه نگرفتن .ولی نباید مایوس شد.چون من از نزدیک این مشکل رو در پسر خواهرم دیدم زیبا خانم رو درکش می کنم.
زیبا جان حداقل پوشکش میکنی بذار خودش صبحها شوهرت پوشکشو باز کنه با نازشو نکش.
سارامامامن رادوین جان دیشب کاری که درخواست کرده بودین انجام دادم وشوهرمو پوشکش نکردم واز خوشحالی پر درمیاورد .درست در اون لحظه یادم اومد که شما دوستان بهم گفتین نازشو نکش وپوشکش نکن .ولی دیدم اصلا شوهرم دوست نداره پوشکش کنم .اصلا اون دوست نداره به خاطر ناز کشیدن زحمت پوشک شدن رو تحمل کنه وبلاخره از مشمع استفاده کردم ولی لحافش ولباس هاش ومقداری از فرش نجش شد .ولی مشکلی پیش اومد .به شوشو جونم گفتم جناب عالی زحمت می کشین .لباسها ولحاف رو می شورین که شدیدا مخالفت کرد منم با با اعصاب داغون ومشاجره شدید خودم شستمشون .امشب هم همین کارو می کنم فردا اگه خودش نشست. نمی دونم چیکار کنم .چون نمی تونم قهر کنم برم خونه مادرم .ولی فردا به طوری باهاش صحبت می کنیم تا بچه دار بشم خدارو چیدیدی شاید فرزندم این بیماری رو انشاله نداشت.

دوستان این کاری بود که به نا به پیشنهاد دوستان در یکی از بحث ها من شب گذشته امتحانش کردم وادمش میدم ببینم چی میشه .باشه چشم باز به متخصصین بیماری مجاری کلیه واورولوژی مراجعه می کنم .چون بیشتر دوستان این راهکارها رو پیشنهاد میدن .خدا کنه دیگه مجبور نشم برگردم شوهرم رو لاستکش کنم
عزیزان اینم اضافه کنم شوهرم هم داروهای نورتریپتیلین وهم ایمی پرامین الان 3 ساله که می خوره. چون ایشون سال 88 بود که دچار بی اختیاری ادراری فوریتی روزانه شد واین مسئله رو در پست های قبلیم اشاره بهش کردم. پزشک بهش این داروهای ضد اضطراب وضد افسردگی واسترس رو تجویز کرد وروز ها عدم کنترل ادرارش خوب شد. ولی متاسفانه شب ادراری از 30 روز ماه 20 روزش رو جاشو خیس می کنه الان هم اون دارو ها رو مصرف می کنه به اضافه داروی ضد افسردگی فلو کستین که این دارو رو هم می خوره.

2706