2737
2734

سلام بچه ها. خوبین؟

من شنیدم هرکی قارچ داره خوب رشد میکنه و چندین برابر میشه

ولی برا من روز به روز ضعیف تر میشه با وجود اینکه سعی میکنم نکاتشو رعایت کنم

کسی قلقشو بلده راهنماییم کنه بتونم قارچمو زیاد کنم؟ 

قارچ چی؟؟

اهالی نی نی سایت. من اسم کاربرایی که باهاشون دعوام میشه یا بحثمون میشه رو یادم میره ، بازم ریپشون میکنم یا میرم به تاپیکشون 🥴اصلا به اسم کاربری توجه نمیکنم 😐دست خودم نیست. شما هم مثل منید؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

داداشم گاهي تو اب نكه ميداره الان نكاتش را يادم نيست اما پونزده روز داد به من رفت مسافرت داست نابود ميشد 🤪

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
2731
کِفیر باهاش دوغ درست میکنم پروبیوتیکه و خیلی خواص داره 

من اصلا نمیدونم چی هست این اولین باره میشنوم.  انگار تو این دنا نیستم من 🥺برم سرچ کنم بینم چیه 

اهالی نی نی سایت. من اسم کاربرایی که باهاشون دعوام میشه یا بحثمون میشه رو یادم میره ، بازم ریپشون میکنم یا میرم به تاپیکشون 🥴اصلا به اسم کاربری توجه نمیکنم 😐دست خودم نیست. شما هم مثل منید؟؟

اسی شاید بد موقع تاپیک زدی کسی نیست جز بده.  بعد از ظهر یا شب تاپیک بزن

2740