2733
2734
عنوان

مامان سامیار مادر نمونه تشریف بیارییییید😍😍😍😘😘😘😘

| مشاهده متن کامل بحث + 22820 بازدید | 688 پست

موز و حلقه کنید بریزید تو ظرف دربسته بزارید توفریزر بعد دوساعت بیاریدش بیرون بریزید تو مخلوط کن و بریزیدش تو ظرف و کمی کنجد آسیاب شده یا (آجیل اگه داشتید) بریزید توش و باز نیم ساعت بزارید تو فریزر 

به به چه بستنی برای کوچولوهای یک سال به بالا با قاشق میل کنید

تقصیر خودمونه: بعضی ها عددی نبودند ما انها را به توان رساندیم!!
باورت میشه دیوارودرتازه صورتمونم لیس میزنه حتی موهامونم نزدیکش ببریم میکنه دهنش می گم نکنه طبیعی نی ...

گناه داره حتما براس پماد دنی کید بگیر بمال رو لثه هاش و هویج و حتما بده دستش تا مریض نشه و زبونش برفک نزنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن بابا پسر منم اینطوریه شیشه زیر تلوزیونو میخوره مای بیبی جلوش باشه میبره دهنش میاد دهنشو میبره صورت ...

لنگه دخترمن به میزتلویزیون هیچی رحم نمیکنه .خداکنه بزرگ بشه درست بشه ادم اینجورابروش میره بره خونه مردم مهمونی همه چی کنه دهنش صاحبخونه حالش بهم میخوره خخ

خدامن وبچه هام ازاین جهنم نجات بده حتی شده بامرگ
2728

بچها ها من ب پسرم سوپ و اینا درس میکنم خاهرم دعوام میکنه میگه بد غذاش نکن بزار غذای سفره بخوره ولی پسررم اصلا دوس نداره غذای سفره میگه جایی بری باید سوپ هم درس کنی ببری

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
لنگه دخترمن به میزتلویزیون هیچی رحم نمیکنه .خداکنه بزرگ بشه درست بشه ادم اینجورابروش میره بره خونه م ...

😅😅😅

من اگر خسته شبی یک تنه ایران بودم..من اگر لحظه پایانی انسان بودم....خاطرات تو منو زنده نگه داشته هنوز..وسط بی تو ترین نقطه زندان بودم♥️
عزیزم برای قدووزن دخترشش سالمم همون ارده وکنجدبدم؟شیرنمیخوره اخه

ارده و شیره 

کنجد سفید بو نداده 

کلم سفید

ماست پرچرب و ارده و شیره 

بچها ها من ب پسرم سوپ و اینا درس میکنم خاهرم دع وام میکنه میگه بد غذاش نکن بزار غذای سفره بخوره ولی ...

بعد11 ماهگی حتما سوپ و موارد خاص میان غذا باشه و حتما غذای اصلی غذای خانواده

2740
بچها ها من ب پسرم سوپ و اینا درس میکنم خاهرم دعوام میکنه میگه بد غذاش نکن بزار غذای سفره بخوره ولی پ ...

بچه توکه کوچیکه چه جوری بخوره دخترمن نه ماهشه تاحالابرنج یاسیب زمینی سرخ کرده نخورده ازدهنش درمیاره مجبورم سوپ دوقاشق به زوربریزم دهنش .چیزای سفت اوق میزنه نمیخوره

بعد11 ماهگی حتما سوپ و موارد خاص میان غذا باشه و حتما غذای اصلی غذای خانواده

وای چقد سخته بچه داری😭

5ماهه زوده برای گوشت حتما گوشت و بپز و آبش و صاف کن بریز تو غذاش بروز حساسیت بعد چند روز شروع میشه&n ...

اهان متوجه شدم مرسی.از چند ماه خود گوشت میشه داد؟حساسیت غذایی معمولا تا یه هفتس درسته؟اگه بخواد واکنش نشون بده یا بدنش میریزه بیرون یا اسهال میشه غیر از این چیزی نیست؟

عشقم همه کسم دخترم😍😍
موز و حلقه کنید بریزید تو ظرف دربسته بزارید توفریزر بعد دوساعت بیاریدش بیرون بریزید تو مخلوط کن و بر ...

سلام لطفا برای قد پسر پنج سالع و نیمه

و وزن پسر هفت ساله هم بگیذ چی بدم برای قد و وزن

یکم بد غذان

بادام خام

شیر

پلو و گردو سینع مرغ دوستدارن پیتزام دوست دارن

قشنگ معلومه بعضیا قرار بوده سقط بشن😏😏😀
بچه توکه کوچیکه چه جوری بخوره دخترمن نه ماهشه تاحالابرنج یاسیب زمینی سرخ کرده نخورده ازدهنش درمیاره ...

پسر منم9ماهشه دقیقا چیزایی ک توصیف کردی چیز درشت بره عوق میزنه ولی سوپ رو خوب میخوره کلا غذای رقیق خیلی دوس داره موندم بزرگ بشه چیمیشه😩

اهان متوجه شدم مرسی.از چند ماه خود گوشت میشه داد؟حساسیت غذایی معمولا تا یه هفتس درسته؟اگه بخواد واکن ...

نه نگران نباش

گوشت گوسفند گرمیه خیلی سخت نمیگرن از 15 ماهگی کم کم درواقع مربوط به دندون دراوردنشه

اما عصاره قلم تا وقتی تو خونته و ازدواج نکرده بریز براش

سلام لطفا برای قد پسر پنج سالع و نیمه و وزن پسر هفت ساله هم بگیذ چی بدم برای قد و وزن یکم بد غذان ...

بالامن پرسیدم توضیح دادن

2706