2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

الان ممکنه  ی عده بیان بگن  اینجا بهشته برینه و کشورای درجه ۱ جهنم سوزان باش بابا اینجا ما ...

ببین یه درصد اصلا فکر نمیکنن شاید یکی تحقیق کرده و دیده تو اون فیلد کاریش قرار نیست اینجا موفق بشه 

طرف برگشته میگه غرب زدن 

یا برگشته میگه لیاقت ندارن🤦🏻‍♀️ 

خب همین تفکر نشون دهنده یکی از دلایل مهاجرته 

از سر شب می‌خوام یه مقاله از سایت داخلی دانلود کنم برای کارم نمیشههههه😑 اونوقت اینا میان چرت و پرت میگن 

طرف خرجشو یکی دیگه میده اصلا حالیش نیست اوضاع بیرون چه خبره از نظر کاری برای یک خانم بعد دوباره میاد چرت میگه 

خدایا منو گاو کن 

امروز ی حرفی از یکی شنیدم خیلی جالب بود :میگف اگه ی جنگل آتیش بگیره حیوونا همه فرار میکنن ولی درخت ها میمونند حتی اگه بسوزند میدونه چرا؟؟ چون درخت ها ریشه تو اون خاک دارند

کاش میشد؛همچواواز خوش ی دوره گرد زندگی را بار دیگر دوره کرد
2742
بستگی داره من اکثر اقوام و دوستام رفتن کسی که ۴۰ ساله رفته و کسی که ۳ ۴ ساله .. .واقعا پیشرفت کردن و ...

والا من میشناسم رفتن دست از پا دراز تر برگشتن😂🤦‍♀️

خودم به شخصه قبول دارم، کسی ک بتونه منو تحمل کنه آدم عادی  و معمولی نیس      
چون لیاقت وطنشون رو ندارن

چی میشد اگ هممون یاد میگرفتیم به نظر و سلیقه بقیه احترام بزاریم و انقدر تو زندگی هم سرک نکشیم. هرکسی ی سلیقه‌ای داره . ما حق انتخاب نداشتیم  کجا و تو کدوم کشور متولد بشیم پس طبیعیه یکی کشورش و بخاد و یکی نخاد ربطی هم به لیاقت نداره نظراتتون و تحمل نکنید ب بقیه

2740
والا من میشناسم رفتن دست از پا دراز تر برگشتن😂🤦‍♀️

اون عرضه نداشته.فک کرده براش فرش قرمز از اول پهن کردن.یا پول کافی نداشته یا سواد و تلاش اندازه.قرار نیست با یک نفر دو نفر همه رو جمع بست....بله منم میشناسم طرف نه تلاش داشت نه سواد دید ب جایی نمیرسع رفت با ی خانوم همون کشور ازدواج کرد اقامت گرفت و‌ خانومه هم پولدار بود زندگیش از این رو ب اون رو شد ....داریم آدمی که پرتلاش و با سواد بود و‌ رفت شد جراح مغز و اعصاب ....کسی که تلاش+سواد یا پول داشته باشه موفق میشه.

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫
اون عرضه نداشته.فک کرده براش فرش قرمز از اول پهن کردن.یا پول کافی نداشته یا سواد و تلاش اندازه.قرار ...

اینا اون پناهنده هارو دیدن که تخصصی ندارن 

الان من خیلیارو میشناسم که اینجا تخصص داشتن ولی کسی قبولشون نمی‌کرد و اصلا قدرشو نمیدونستن ولی الان که رفتن بخاطر اون دانش و تخصص تونستم پیشرفت خوبی کنن 

ابنا رو واقعی میگید ؟  کسی از اقوامتون در کشور های خارجی زندگی میکنه ؟  احیانا از کسی تح ...

باشه.

حتما طرف تو‌ یکی از داغون ترین مناطق زندگی می‌کنه....تو همه جای دنیا مناطق و محله ناامن وجود داره ....من همینجا بچه رو دو‌ دقیقه تنها بذارم دیگه نمیبینمش...یا با طلا بفرستم بیرون ....

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫
اون عرضه نداشته.فک کرده براش فرش قرمز از اول پهن کردن.یا پول کافی نداشته یا سواد و تلاش اندازه.قرار ...

چی بگم میگفتن سخته نشد 😐

خودم به شخصه قبول دارم، کسی ک بتونه منو تحمل کنه آدم عادی  و معمولی نیس      
ابنا رو واقعی میگید ؟  کسی از اقوامتون در کشور های خارجی زندگی میکنه ؟  احیانا از کسی تح ...

من خیلی زیاد بعضی عالی شدن بعضی ها برگشتن ولی هیچوقت انقدر شدید نبوده میل مردم به مهاجرت خوب البته دلیلشونم وضعیت اقتصادی بد دزدی اختلاس وووووو خدایی حیف دینمون و کشورمون که به این روز افتاده 

باشه. حتما طرف تو‌ یکی از داغون ترین مناطق زندگی می‌کنه....تو همه جای دنیا مناطق و محله ناامن وجود ...

پس احتمالا شما در مناطق بسیار نا امن زندگی می‌کنید.....

چه استدلال هایی آدم میشنوه 

اللهم عجل لولیک الفرج( لطفا برا ظهور آقامون صاحب الزمان یه صلوات بفرستید)
2706