2752
2734
عنوان

پسرم تنفسش سخته

252 بازدید | 38 پست

بینسش همیشه کیپه از یینی نفس نمیکشه دهنش بازه صدا دار نفس میکشه،بعضی کلماتو بد تلفظ میکنه، برذم دکتر گوش حلق بینی گفت الرژی انحراف و لوزه داره ،میخوایم لوزشو عمل کنیم نمیدونم چقد تاثیر داشته باشه رو تنفسش؟ کسی تجربع داره؟ دکتر گفت تا عمل نکنه معلوم نمیشه میترسم لوزشو عمل کنم اذیت شه فایذه ای هم نداشته باشه

پسرام یعنی خود خوشبختی

به طب سنتی اعتقادی ندارین؟

مشاور و درمانگر طب سنتی هستم🍒اگ مشکلاتی مثل<<استرس..بیخوابی..افسردگی..چاقی..لاغری..ریزش مو..و....>> داری میتونم کمکت کنم🤍مشاوره کاملا رایگان میتونید به ایدی من در روبیکا پیام بدید @Tebemashhad

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عمل لوزه سنگین نیست

به هرحال الان رو تنفس مشکل داره

یکیش ممکنه لوزه باشه اونم با توجه ب اندازه لوزه اش گفتن و احتمالش زیاده ک خیلییییی بهتر بشه

دختر جاریم لوزه بزرگ داشت تنفس مشکل بود تو خواب

عمل کرده 

خوبه فعلا شکر خدا

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
نه زیاد

امتحانش ک ضرر نداره 

اگه میخواین میتونم کمکتون کنم

مشاور و درمانگر طب سنتی هستم🍒اگ مشکلاتی مثل<<استرس..بیخوابی..افسردگی..چاقی..لاغری..ریزش مو..و....>> داری میتونم کمکت کنم🤍مشاوره کاملا رایگان میتونید به ایدی من در روبیکا پیام بدید @Tebemashhad
عمل لوزه سنگین نیست به هرحال الان رو تنفس مشکل داره یکیش ممکنه لوزه باشه اونم با توجه ب اندازه لوز ...

خدارو شکر امیدوارم.چن سالش بود اذیت نمیشن بعدش؟ چند روزه خوب میشن.

پسرام یعنی خود خوشبختی
خدارو شکر امیدوارم.چن سالش بود اذیت نمیشن بعدش؟ چند روزه خوب میشن.

۷ سالش

فقط روز اول تا سوم

یکم سخت تر بود زیاد نه

قابل تحمل بود

یه هفته خیلیی بهترن

تا دوهفته هم خوب میشن خیلییی

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم                       ایام ب کامتون سلامتی همراهتون  لبخند رو لباتون  حل بشه مشکلاتون   برسین ب ارزوهاتون  
کیپی بینی ممکنه از بزرگی لوزه باشه؟

احتمالش هست بی تاثیر نیست

2706