2752
2734
اینا اون پناهنده هارو دیدن که تخصصی ندارن  الان من خیلیارو میشناسم که اینجا تخصص داشتن ولی کسی ...

اطراف من چه دانشجو چه دارای شغل حتی طرف خیاطی بلد بود رفت کلی پیشرفت کرد ....هیچ کدوم برگشت ب عقب نداشتن.حتی دو تا خانواده میشناسم پناهنده آمریکا و کانادا شدن بعد ۶ ۷ سال واقعا زندگیشون خوب شد کار دارن خونه خریدن روحیه افسرده شون هم خیلی بهتر شده....حتی حقوقی که میگیرن و میفرسته برا بچه هاش که ایرانن کمک خرج میشه ....ی مورد داشتیم که تلاشش صفر بود استعداد هم نداشت ،با ازدواجش خوشبخت شد الان داره خرج خانواده اش تو ایران و کامل میده...

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫
من خیلی زیاد بعضی عالی شدن بعضی ها برگشتن ولی هیچوقت انقدر شدید نبوده میل مردم به مهاجرت خوب البته د ...

یعنی شما فکر می‌کنید دزدی و اختلاس در ایران فقط وجود داره ؟؟؟ 

احتمالا کشورهای دیگه فرشته های الهی دارن خدمت میکنن ما نمیدونیم...

حتما شما بیشتر اطلاع دارید 

بحث متاسفانه بی فایده هست . 

اللهم عجل لولیک الفرج( لطفا برا ظهور آقامون صاحب الزمان یه صلوات بفرستید)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
ابنا رو واقعی میگید ؟  کسی از اقوامتون در کشور های خارجی زندگی میکنه ؟  احیانا از کسی تح ...

بهش بگو برگرده اگه راست میگه حتماً یه بهونه ای میارن چون اونجا خیلی واسه زندگی بهتره 

همشون دروغ میگن کل خانواده همسرم و نصف دوستان اونجا هستن اتفاقا حتی اینجا هم خانواده مرفهی هستن ولی اونجا قطعا بهتره واسه همه فقط ممکنه اوایل  غم غربت اذیتشون کنه 

منتظر اتفاقات خوبم 
حيف نت 

خیلی برام جالبه امثال شما حتی بلد نیستید ادب رو در بحث رعایت کنید اونوقت...

امثال شما  فرمایش میکنید آزادی بیان نیست خیلی جالبه من در تمام صحبتم هیچ بی احترامی به هیچ کس نداشتم اما چون چیزی نداشتید بگید بی احترامی کردید ، آزادی بیان خیلی برای شما وجود داره ،تریبون برای شما آزاده حتی تو همین سایت میدونید چرا ؟؟؟، الان اگه تاپیک از طرف جبهه انقلاب فعال شده بود حتما ترکیده میشد ، نرسیده به یک صفحه می‌ترکید اما تاپیک شما کاملا موضوع سیاصی و جبهه دیگیری بود ولی نترکید .

یعنی شما فکر می‌کنید دزدی و اختلاس در ایران فقط وجود داره ؟؟؟  احتمالا کشورهای دیگه فرشته های ...

نه فقط اینجا که نه اما بی دلیل پول ما بی ارزشترین پول جهان نشده دیگه آدم باید واقعیت رو قبول کنه 

منتظر اتفاقات خوبم 
بهش بگو برگرده اگه راست میگه حتماً یه بهونه ای میارن چون اونجا خیلی واسه زندگی بهتره  همشون در ...

باشه عزیز حتما فرمایش شما رو بهشون میرسونم. 

2706