2737
2734
عنوان

زندگی با خانواده همسر

322 بازدید | 47 پست

سلام دوستان میشه شما نظرتونو بهم بدین

من یه سالو نیمه طبقه بالا خونه پدر شوهرم زندگی میکنم ولی ما فقط شبا واسع خواب میاییم بالا بعضی وقتا ظهر هم هم میایم ولی صبحانه ناهار شام پایینیم من دلم میخواد جدا بشم ولی نمیدونم چطور صبح باید ساعت ۹ پایین باشم وگرن مادرشوهرم ناراحت میشه که دیر اومدی و از عمد که میخواد من دیگه دور کارا نرم خودش میره غذا میپزه خسته شدم بخدا ازین وضعیت اگه یه کاری نکنم یا ناراحت میشه یا غر میزنه در کا خونشون راحت نیستم

از اول نباید قبول میکردی من حتی تو دوران عقد برام خیلی سخت گذشت چه برسه بعد عروسی باهاشون زندگی کنم😑

‏علم بهتر است یا ثروت ؟‏هیچکدوم، یه دلِ خوش، یه خیالِ راحت، یه زندگیِ ساده

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تقصیر خودته منم طبقه بالا مادر شوهرمم اصلا نمیرم اونجا خودت روز اول حتما اومدی زیاد صمیمیت ایجاد کنی و بگی عروس خوبی هستی الان اینجور شدع

هنوزم باورم نمیشه که یک قلب ❤️ درونم تاپ تاپ می‌کنه من به فدای هر ضربان قلبت روز پنجشنبه دهم آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت نه صبح بی بی چک من مثبت شد برای اولین بار؛ خدای من این قلب کوچولو تموم دنیای منه خودت مراقبش باش دوستتدارم ❤️

از اول چرا قبول کردی؟حرف بزن با شوهرت بگو میخوام خونه خودم باشم اگرم مادر شوهرت تنها میمونه بهشون بگو من یه بشقاب غذا برات میارم یاهم اگه نمیشه بعضی وقتا یه وعدرو اصلا نرو بگو هوس فلان چیزو کردم موندم خونم بپزم این طوری کم کم کمرنگ کن خودتو

اگه نگاهتون به اینجا افتاد واسطه ی من و خدا بشین نگاهشو این بارم بهم بندازه که بازم طعم مادر شدنو بچشم❤

از اول نباید زندگیتو قاطی میکردی 

اشکال نداره حالا هم دیر نشده کم کم جدا کن 

مثلا بگو امروز من میخوام برم بیرون ناهار یک چیز آماده هم برای خودمون میگیرم 

یا هفته ای یک شب با شوهرت شام برین بیرون بخورین 

همینجوری کم کم جدا کن 

یا صبح زنگ بزن خونشون که آره مامان من امروز کلی کار دارم نمیرسم بیام پایین همین بالا یک چیزی میخورم شما راحت باشین 

2740

خونه برای خودتون هست یا خانواده همسرتون برای کمک در اختیار شما گذاشتند؟ اگر مورد دوم هست همسرتون توان تهیه مسکن رو الان داره؟ اگر نداره و از این موقعیت برای پس انداز دارید استفاده می کنید شاید مجبور به تحمل بیشتری باشید. البته باز هم دلیل نمیشه که شما اصلا استقلال نداشته باشید. بهتره بدون جنجال و کم کم فاصله تون رو بیشتر کنید. 

منم شرایط تورو داشتم با کلی دعوا طبقه بالا جدا شدم

ولی الان خداروشکر راحتم

هرچند دوست داشتم ا اون ساختمون برم

ولی بازم خیلییییی بهتره

بعدشم اشتی کردیم هرموقع دلم خواست میرم پایین یه سری میزنم

ناراحت که شد بگو شرمنده مادر من خیلی دوست دارم تو خونه خودم غذا درست کنم گفتم اینبار امتحان کنم و اینکه روزای بعد هم همینو بگو کم کم عادتش میشه پدر شوهرت زندست؟

هنوزم باورم نمیشه که یک قلب ❤️ درونم تاپ تاپ می‌کنه من به فدای هر ضربان قلبت روز پنجشنبه دهم آذر ماه سال ۱۴۰۱ ساعت نه صبح بی بی چک من مثبت شد برای اولین بار؛ خدای من این قلب کوچولو تموم دنیای منه خودت مراقبش باش دوستتدارم ❤️

سلام و عرض ادب...

واقعا اشتباه ترین کار اینه که زوجین با خونواده همسر زندگی کنن..

ده ساله ازدواج کردم به همین شکل که شما این مشکل و دارین طبقه بالای خونه پدرم هستیم و تو این مخمصه گیر افتادیم..همسرم خیلی اذیت میشه تصمیم گرفتم بریم یه خونه دیگه برا زندگی..دور باشیم بهتره..چون واقعا شرمنده خانمم شدم با این وضع..اونم به خاطر من فقط تحمل میکنه...

به فکر یه جای دیگه باشین...واقعا اختلاف بینتون ایجاد میشه..

🚨آقا هستم...سامان مهرزادی🚨                          سلام آرشام عزیزم از آسمونا چه خبر!                     مهمانی خدا تمام نشد برگردی!😢😢

به قول مامانم که پنج‌ساااال بالا خونه مادر شوهر زندگی می‌کرد و پیر شد و اعصابش به‌هم ریخت، دیگه الآن کار از کار گذشته. 

یا باید تحمل کنی و تو خودت بریزی که آخرش هیچ‌چی ازت نمونه، یا به حرف دوست‌مون که گفت کار خودتو بکن و از همین الآن عادت‌شون بده که تو زندگی‌ت مستقله. هر ساعتی بتونی می‌ری پایین. خوبه حالا دوتا طبقه جدایین.😐 این‌جوری که شما تعریف کردی انگار توی یه خونه‌این فقط اتاق‌هاتون جداست. 

2706