2733
2734
عنوان

بیاین بگین این حرف خیلی زشت بود ؟

44 بازدید | 17 پست

دوستم تو چت ی اقا پسری که باهاش حرف میزنه گفته هات جون .اینم ریپلی زده با ایموجی خنده گفته کوفت 😂 .بعد اونم سین میزنه دیگه هیچی نمی گه یا حالا ناراحت شده یا تلش قاطی کرده چون گفته خرابه .من که میگم فهمیده شوخی عب نداره .کله ای منو خورد نظر شما چیه ؟بگه ببخشید ؟

#تیکه_کتاب مردم فکر می‌کنند که فرق بین خوش‌بین‌ها و بدبین‌ها در شخصیت است؛ ‌امّا من معتقدم تمامش به ناتوانی در فراموش کردن برمی‌گردد. هرچه قدرت حافظه‌تان بیشتر باشد، شانس خوش‌بینی‌تان کمتر می‌شود. داشتن حافظهٔ پایدار مصیبت است. وقتی زنان سالمند قبرسی کسی را نفرین می‌کنند، آرزو نمی‌کنند اتفاق خیلی بدی بیفتد. دعا نمی‌کنند که به آن‌ها صاعقه بزند، اتفاقات غیرمترقبه‌ای بیفتد یا یک‌دفعه ثروتشات را از دست بدهند. فقط می‌گویند: خدا کند هیچ‌وقت نتوانی از یاد ببری. ✍🏽 #الیف_شافاک 📕 #جزیره_درختان_گمشده
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مردا بدشون میاد اینطوری باهاشون حرف بزنی

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 
2731

هات جون چیه دیگه اهههههههه 

نمیدونم خودم باشم خوشم نمیاد پسر بهم بگه هات جون

به نام خداوند رنگین کمان 🥲🖤با افتخار کورد هستم🙂کاربرجدید نیستممم اون یکی کاربریمو ترکوندم معتاد نی نی سایت شده بودم😙اینو یاد بگیریم هیچکس تو این کرهٔ خاکی زشت نیست ؛ فقط شاید سلیقهٔ اون یکی نباشه…ی دختر کورد هستم و خیلی عجیب  سعی میکنم واقعا با همه مهربون باشم فقط از افکار پوسیده متنفرم وگرنه همه تونو دوست دارم ماچ🙂🧡خوشحال میشم باهاتون دوست بشم داوشمیییی😂🥰 *عاشق کتاب هستم*امیدوارم جهانی که در آن زندگی میکنیم، جهنم سیاره ای دیگر نباشد… 
یعنی ح ش ری جون معلومه حرف بدیه خب😐

عزیزم 

پسره به دوستش گفته هات جون

دوستش هم گفته کوفت بعد پسره سین کرد جواب نداد. رفیق اینم می ترسه پسره ناراحت شده باشه

لحظه ها عریان اند ؛ به تنِ لحظه ی خود جامه ی اندوه مپوشان هرگز !
2740
اگه به ناراحت شدن باشه  دوستت باید ناراحت میشد..خودش حرف بدی نزده که پسره بدش بیاد

خوب پسره تو ی کشو اروپایی بزرگ شده اونا ها راحت این شوخی هارو می کنن

#تیکه_کتاب مردم فکر می‌کنند که فرق بین خوش‌بین‌ها و بدبین‌ها در شخصیت است؛ ‌امّا من معتقدم تمامش به ناتوانی در فراموش کردن برمی‌گردد. هرچه قدرت حافظه‌تان بیشتر باشد، شانس خوش‌بینی‌تان کمتر می‌شود. داشتن حافظهٔ پایدار مصیبت است. وقتی زنان سالمند قبرسی کسی را نفرین می‌کنند، آرزو نمی‌کنند اتفاق خیلی بدی بیفتد. دعا نمی‌کنند که به آن‌ها صاعقه بزند، اتفاقات غیرمترقبه‌ای بیفتد یا یک‌دفعه ثروتشات را از دست بدهند. فقط می‌گویند: خدا کند هیچ‌وقت نتوانی از یاد ببری. ✍🏽 #الیف_شافاک 📕 #جزیره_درختان_گمشده
دوستت باید ناراحت میشد پسزه این جور هول حرف می زنه 

خوب پسره بزرگ شده ای اروپاست .دیدی که تو کلیپاشون راحت میگن این جملرو .ی جور تعریفه فک کنم

ناراحت نشده بابا😂 در ضمن شرلوک جماعت جواب معماها رو از مردم میخواد؟ زمونه برعکس شده؟🤨😂

خوشم اومد ازت هر جا منو دیدی شرلوک خطابم کن 😂😂💛 بعدشم که دیدی کاراگاه خیلی از ادب و معاشرت چیزی نمی دونن

2706