2737
2739

اومدم برم ادامش،دیدم ترکیدد...اونقدر،از،دیشب همه اشک و اه و ناله کردن .منم کلی فکر کردم ..

تو تاپیکام دعوا و حرف زشت نزنید به هم تعلیق نشم.باز تعلیق شم دیگه نمیام 😭

ندیدم 

به لحظه ها وابسته نشو...                                                                                                                                                      خوب یا بد همشون میگذرن :)                                                                                                                                     

والا چرا میترکونین اخه منم تازه صفحه ۳۰ بودم

دنیا چقدر هیچ است وما برای هیچ چه ها که نکرده ایم!!               /میخوای قدر زندگیتوبدونی؟برو۱_زندان ۲_بیمارستان۳_قبرستان توزندان میفهمی آزادی توبیمارستان میفهمی سلامتی توقبرستان میفهمی قدرت ونعمت زندگی داری.../بیاین دل نشکنیم...شاید فردا ما نباشیم ....نمیدونم دلم گرفته وقتی ۴۵۰۰۰نفر تویه روز تویه لحظه تویه ثانیه بازلزله ترکیه رفتن وقتی ....بیخیال فقط بدونین دنیا ارزششو نداره تا هستین زندگانی کنین نه زنده مانی!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چیشد تهش

@nazi1358    

دنیا چقدر هیچ است وما برای هیچ چه ها که نکرده ایم!!               /میخوای قدر زندگیتوبدونی؟برو۱_زندان ۲_بیمارستان۳_قبرستان توزندان میفهمی آزادی توبیمارستان میفهمی سلامتی توقبرستان میفهمی قدرت ونعمت زندگی داری.../بیاین دل نشکنیم...شاید فردا ما نباشیم ....نمیدونم دلم گرفته وقتی ۴۵۰۰۰نفر تویه روز تویه لحظه تویه ثانیه بازلزله ترکیه رفتن وقتی ....بیخیال فقط بدونین دنیا ارزششو نداره تا هستین زندگانی کنین نه زنده مانی!
2728
والا چرا میترکونین اخه منم تازه صفحه ۳۰ بودم

الارن رفتم ببینم ترکیده بوددد البته اخراشو فیلم هندی شده بود یکممم تعجب کردم بغل کردن وگریه کردن برادرشوهر سابقش  که مجرده جلو چشم شوهرش😳😳😳😳اونم یک شوهر،فوق العاده شکاک بددل عجیب بوددد وگرنه خیلی ناراحت شدم از،دیشب 

تو تاپیکام دعوا و حرف زشت نزنید به هم تعلیق نشم.باز تعلیق شم دیگه نمیام 😭
2740
الارن رفتم ببینم ترکیده بوددد البته اخراشو فیلم هندی کرده بود یکممم تعجب کردم بغل کردن وگریه کردن بر ...

واقعا؟؟؟؟؟؟

الارن رفتم ببینم ترکیده بوددد البته اخراشو فیلم هندی کرده بود یکممم تعجب کردم بغل کردن وگریه کردن بر ...

برادر شوهرش مثل داداششه.این جوری می‌گفت.خدا انشاالله براش بهترین هارو رقم بزنه

اوهوم

ولی خدایی تقصیر اسی هم بودا چرا همش ما زنا یکطرفه ب قاضی میریم

2706