2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نخوندم اینجاشو

صبح نوشتت اخه طرف بددل دست بزن دار چرا تحریکش،میکنه که بیشتر،بزنه.من نمیگم ادم کوتاه بیاد ولی تحریکم نکنه مردا براددر خودشونم دوست ندارن زنسون بغل کنه...چه برسه برادر شوهر سابق البته خیلیام روشنفکرن 

تو تاپیکام دعوا و حرف زشت نزنید به هم تعلیق نشم.باز تعلیق شم دیگه نمیام 😭
میگم چی  شد شوهرش برگشت چکار کرد؟ بردار شوهر سابقش کی اومد ؟ بچرو بردن؟

صبح اومده بود دخترش و ببره

2731
الارن رفتم ببینم ترکیده بوددد البته اخراشو فیلم هندی شده بود یکممم تعجب کردم بغل کردن وگریه کردن برا ...

جلو شوهرش بغل نکرده بود که بنده خدا گفته بود شوهرش تو خونه بوده اینم دخترش و میبره میده برادرشوهرش

بعدم گور پدر شوهرش کرده حقشه 

ولی خدایی تقصیر اسی هم بودا چرا همش ما زنا یکطرفه ب قاضی میریم

به خدا منم ترسیدم بنویسم بخورن منو.....تو تحریک حسادت شوهرش ارهــ. تقصیر خودشم هستتتت ولی،چیزای دیگه نه.ـ

جلو شوهرش بغل نکرده بود که بنده خدا گفته بود شوهرش تو خونه بوده اینم دخترش و میبره میده برادرشوهرش ...

نه اتفاقا نوشته بوددد ببینه به درک مهم نیس براممممم...

چه تقصیری

ببین فک کن یک پسر ۲۸ ساله بایه زن که ۵ سال ازخودش بزرگتره و یه بچه دارع بعد ۲سال التماس ازدواج میکنه

خونه وماشینشو ب نامش میزنه

ب بچش عشق می ورزع وتامینش میکنه

جلو خانواده اش حمایتش میکنه خب

بعد یک شکاکه دو دست بزن دارع

اسی اگ تو موقعیتهای حساس صرفا بخاطر خوبیای شوهرش سکوت میکرد احتمالا کتک زدن مرد خیییییلی کم میشد اگ دهن ب دهن نمیداد یا حتی اون شب حرفای مادرسوهرش ب چپش بود چون مهم شوهزشه ک از هرلحاظ تامینش میکنه یاوقتی گفت ساکت باش ساکت میشد خب یه مرد ۳۱ ساله  ک هر دارو ندارشو ریخته پای زنش  همه بهش میگن ببین ب حرفت گوش نمیده ببین برات بچه نمیاره ببین فلان فلانه همه مون چ مرد چ رن نقطه ضعف ها واخلاقای بدی داریم خب این مردم عیاش یا معتاد نیس ک دوتا عیب داشت ک من مطمعنم اگ اسی یکم کوتاه میومد وباسیاست کم کم میتونست حلشون کنه خب اون مرد دلشو ب چی خوش کنه وقتی یه زن ۶۰ ساله ک مادرشه وباتجربس همش زیر گوشش وز وز میکنه زنت اهل زندگی نیس وفقط تورو بخاطر پول وقیافت میخواد

اسی اگ سیاست داشت الان مادرشوهرش میسوووخت ن خودش

دنیا چقدر هیچ است وما برای هیچ چه ها که نکرده ایم!!               /میخوای قدر زندگیتوبدونی؟برو۱_زندان ۲_بیمارستان۳_قبرستان توزندان میفهمی آزادی توبیمارستان میفهمی سلامتی توقبرستان میفهمی قدرت ونعمت زندگی داری.../بیاین دل نشکنیم...شاید فردا ما نباشیم ....نمیدونم دلم گرفته وقتی ۴۵۰۰۰نفر تویه روز تویه لحظه تویه ثانیه بازلزله ترکیه رفتن وقتی ....بیخیال فقط بدونین دنیا ارزششو نداره تا هستین زندگانی کنین نه زنده مانی!
ببین فک کن یک پسر ۲۸ ساله بایه زن که ۵ سال ازخودش بزرگتره و یه بچه دارع بعد ۲سال التماس ازدواج میکنه ...

چی بگم والا

ببین فک کن یک پسر ۲۸ ساله بایه زن که ۵ سال ازخودش بزرگتره و یه بچه دارع بعد ۲سال التماس ازدواج میکنه ...

ببین ما تو موقعیت این کاربر نیستیم

چیزایی که ایشون دیده که خیلی بدتر بوده رو ما فقط یه جزئیاتی رو شنیدیم

حتما اگه شوهرش همه جوره اوکی بود اون هم علاقه داشت که بچه دار بشه، هر زنی وقتی ازدواج می‌کنه تو ذهنش یه عالمه رویا و آرزو داره و همیشه احساس می‌کنه با ازدواجش به خوشبختی رسیده ، ولی واقعیت و رفتارهایی که آدم انتظار نداره ، باعث میشه یه تصمیماتی بگیره که،.. ما که فقط شنونده هستیم ،یه قضاوت‌هایی داشته باشیم

این قضاوت‌های نا بجا باعث شد این کاربر که اینجا داشت درد و دل میکرد خیلی ناراحت بشه و تمام تاپیکهاش رو قفل کنه

ما تو زندگی هیچ کس نیستیم از هیچی خبر نداریم

کاش قضاوت نکنیم این کاربر فقط میخواست براش دعا کنیم

انشاالله هر کی که مشکل داره مشکلش به خوبی و خوشی حل بشه😞