2733
2739
عنوان

چطورى رفتار كنم؟

102 بازدید | 27 پست

من تازه ازدواج كردم پريود شدم ديشب حالم بد بود مسكن خورده بودم رو مبل دراز كشيده بودم شوهرم گير داد بريم رو تخت بخواب گفتم خوابم نمياد منو بلند كرد ببره رو تخت گفتم برم دستشويي الان ميام رفتم دستشويي اومدم شوهرم خوابش برده بود خودش خيلي خسته بود حالا صبح بيدار شده ميگه منو با اين اخلاقات خسته ميكنى دارى منو زده ميكنى ديشب منو خراب كردى من و خوابوندى خودت نخوابيدى 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بهش میگفتی پریودی

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2728

عزیزم‌ متوجه نشدم...یعنی تو پریودی رابطه میخواست؟؟؟

با دل های مهربونتون برای شفای عاجل مادرم دعا کنید🤲🙏❤تنها فرزندم ،دختر عزیزم، نور چشمم، تنها امید زندگیم تشخیص عقب ماندگی گرفت😭(دختر من سندرم داون نیست)...فدای اون نگاه معصومت ،فدای مظلومیتت بشم مادر که با همه مشکلاتت هیچ وقت اذیتم نکرده بودی‌...کاش بچه نا آرومی بودی ..کاش اذیتم کرده بودی که الان اینطوری جیگرم آتیش نگیره.دلبرکم من و تو می‌جنگیم برای روزهای روشن...برای شفا و پیشرفت دخترم دعا کنید😭

چ سریع خوابید این شوهرت ازون دسته ادماس اگ دختربود طرفش میرفت سربازی میگفت بپام بمون هنوزطرف سرش کچل نکرده شوهرمیکردخخخخ

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
2740
عزیزم‌ متوجه نشدم...یعنی تو پریودی رابطه میخواست؟؟؟

نه رابطه نميخواست ميگفت دراز كشيدي اينجا برو رو تخت بخواب ساعت١١بود خودش عادت داره ساعت١ ميخوابه حالا ديشب يهو خوابش برده بود ميگفت تقصيير تو بهونه مسخره 

يك دقيقه هم نشد الان باهام حرف نميزنه صبحم رفت سركار بدونه خدافظي😐

از الان بخوای رو بدی بهش کارت تمومه 

دست پیشو بگیر 

بگو خوابت انقد واجب بود 

کم نیار 

سرسنگین باش

وقتی باهاتون بحثم میشه   جوابتو میدم و از تایپک میرم  ریپلای هم باز نمیکنم    پس خودتو ب کشتن نده 

بذار وقتی میخواد نازتو بکشه... رو کارش تمرکز کنه.... تو میرفتی تو رخت خواب یکم تو بغلش میمونی و بعد تا صبح می‌نشست... من خودم وقتی پریود میشدم از درد میمردم ولی شوهرمو که میدیدم انگار آب رو آتیش بود میگفت تو که هیچی نیس ولی رنگ و رو نداشتم دردمم تحمل میکردم 

ثمره عشقمون 🤩🥰 نفس منی...قلب بابایی... منو بابا هم که بدون هم نمیتونیم... بالاخره اومدی خدایا همه چشم انتظارها و به حاجتشون برسون.. تاریخ 14/12/1401خاص ترین تاریخ زندگی مشترک منو بابایی
2706