2737
2739
عنوان

چطورى رفتار كنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 102 بازدید | 27 پست
چ سریع خوابید این شوهرت ازون دسته ادماس اگ دختربود طرفش میرفت سربازی میگفت بپام بمون هنوزطرف سرش کچل ...

😂😂😂😂😂واى چقد باحال بود مثالت دقيقا يك دقيقه هم نشد دستشوييم حالا قهر كرده ميگه ديشبمو خراب كردى

ميدونست پريودم رابطه نميخواست

بهش توضیح بده وقتی پریودی خیلی بدنت دردمیاد اون باید درکت کنه اکثر مردا درک میکنن ...من از همون اول به شوهرم گفتم اونم درک م کرد ...گاهی اوقات بهم ویتامین و زینک و منیزیم میداد تا حالم بهتر بشه 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

😂😂😂😂😂واى چقد باحال بود مثالت دقيقا يك دقيقه هم نشد دستشوييم حالا قهر كرده ميگه ديشبمو خراب كردى

خخخخخ والابخدا خیلی باحال خودش ب خواب زده...حالا من باطرفم امشب راجب ایندمون حرف میزدیم میگفت زنم شی کلی فیلم نگاه کنیم فیلمای قشنگ فلان بهمان و من ذوق مرگ شدم توچجورزودخوااااااابیده اب یخ میریختی روش

فقط دعام کنید ب زودی زود به عشقم برسم دل پدرش خواهرش خونواده ش نرم شه دست ازمخالفت بردارن و بیان خواستگاریم دعام کردی حتما ی قلب بزاربرام به تاریخ۴م بهمن1402.دوستون دارم فدای نفسای حق و پاکتون🥹🫂❤️🙏
یه پستونک براش بگیر عزیزم چه چیزها میشنویم تو اینجور مواقع بگو عزیزم من پریودم توقع داری برقصم برات ...

😂😂😂نمى دونم چكارش كنم اينقد الكى بهونه ميگيره واقعا پستونك خوب اومدى😂😂😂

2731
نه رابطه نميخواست ميگفت دراز كشيدي اينجا برو رو تخت بخواب ساعت١١بود خودش عادت داره ساعت١ ميخوابه حال ...

خخخخخ...عزیزم شما پریود شدی اعصاب شوهرت به هم ریخته....عیب نداره ...باهاش کل کل نکن.....فقط با محبت و آروم بگو تو پریودی حالم خوب نیست و تو بیشتر باید هوام رو داشته باشی‌‌‌.....هر سری گوشزد کنی کم کم تو ذهنش حا میوفته...

با دل های مهربونتون برای شفای عاجل مادرم و دخترم دعا کنید🤲🙏❤
2740
😂😂😂نمى دونم چكارش كنم اينقد الكى بهونه ميگيره واقعا پستونك خوب اومدى😂😂😂

یه چی بگم اگه عادتش بدی مرد بهونه گیر زنو پیر میکنه اگه از لحاظ قیافه جذابه هیکلش بدنسازیه نازشو بکش 😂😂ولی اگه معمولیه بگو عزیزم جیش بوس لالا 😁

خخخخخ...عزیزم شما پریود شدی اعصاب شوهرت به هم ریخته....عیب نداره ...باهاش کل کل نکن.....فقط با محبت ...

اره به خدا 😂😂😂😂😂😂براش توضيح دادم مثلا خوب بود تا سر شب يهو گرفتش حتى شامم خودش درست كرد كه من اذيت نشم يهو گرفتش پريود شد سر شب😂😂

یه چی بگم اگه عادتش بدی مرد بهونه گیر زنو پیر میکنه اگه از لحاظ قیافه جذابه هیکلش بدنسازیه نازشو بکش ...

😂😂😂😂😂قيافه اش خوبه فقط بهونه ميگيره بعضي وقتا