2737
2734
عنوان

مادرایی که بچه مدرسه ای دارن

208 بازدید | 21 پست

سلام خوبین پسرم کلاس دومه امسال داخل یه کلاس افتاده که همشون خیلی زرنگ و در حد شاگرد اولن حقیقتش درس بچه من متوسطه از اول سال هم معلمشون بهم میگفت باهاش کار کنید یه جورایی روش حساس شده همش باهام غر میزنه که بچتون به حرفم گوش نمیده سریع حل نمیکنه خط نمیبره و... منم بهش تذکر میدم میگه باشه حس میکنم چون همه زرنگن یکم تحت فشاره معلمش هم‌حس میکنم ته دلش میخواد از این کلاس ببرمش تا راحت باشه و همه زرنگ باشن نمیدونم چیکار کنم خیلی گیر میده و سخت گیره کلاسای دیگه هم خیلی شلوغه غیر انتفاعی هم ازمون خیلی دوره ولی اگه بخوام ببرم نمی‌دونم قبول میکنن خیلی نگرانم ممنون میشم راهنماییم کنین 🥲🌷 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
میدونم عزیزم ولی نا مفهموم یه جورایی بهم گفت کارنامه شو کم میدم مثلا قابل قبول یا نیاز به تلاش

حالا کو تا آخر سال .بعدم شما هم خیلی با پسرت کار کن ‌کلی کتاب کمک آموزشی هست اگه ریاضی ضعیفه کتاب ریاضی دوم خیلی سبز براش بخر یا اگه املا ضعیفه کتاب املای بلوط براش بخر

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
2740
بنظرم براش معلم خصوصی بگیر تا به بقیه برسه 

تا تکالیفشو انجام بده وقت نمیشه بچه خسته میشه وگرنه خودمم باهاش کار میکنم پیشرفت هم می‌کنه ولی اونجا اعتماد به نفس نداره بخصوص ریاضی می‌ترسه حل کنه اشتباه باشه اونم فکر میکنه هیچی بلد نیست

عزیز امکانش خیلی کمه که تو یه کلاس همه درحد شاگرد اول و زرنگ باشن. نذار معلم اعتماد به نفس بچه ات رو نابود کنه و بهش برچسب تنبل بزنه

ببین دقیق تو کدوم درس ضعف داره ریاضی یا فارسی؟ برای پایه دوم خودت هم میتونی باهاش کار کنی. نذار همینطورضعیف بیاد بالا .چون تو پایه های بعدی به مشکل بر میخوره حتی اگه شده براش معلم خصوصی بگیری ضعفهاش رو جبران کن

و اینکه اگه فرزندتون استعداد خاصی غیر درس داره مثلا تو هنر نقاشی خط و یا حتی ورزش حتما از معلمش بخواه که اونو بولد کنه و به واسطه همون مورد تشویقش قرار بده. ما بچه بی استعداد و تنبل نداریم فقط نوع استعدادها و توانمندی های بچه ها با هم متفاوته

ممنون میشم برای شادی روح پدر عزیزم صلوات بفرستید
حالا کو تا آخر سال .بعدم شما هم خیلی با پسرت کار کن ‌کلی کتاب کمک آموزشی هست اگه ریاضی ضعیفه کتاب ری ...

اخه تا تکالیفشو انجام بده وقت نمیشه همیشه دلم میخواد از مادراشون بپرسم‌کی اینقدر کار میکنید 

عزیز امکانش خیلی کمه که تو یه کلاس همه درحد شاگرد اول و زرنگ باشن. نذار معلم اعتماد به نفس بچه ات رو ...

شاید باورت نشه ولی پنج شش نفرو چون یکم ضعیف بودن با هماهنگی مدیر فرستاده کلاسای دیگه زرنگای مدرسه رو برای خودش گلچین کرده. اعتماد به نفسش از بس بهش تذکر دادم خیلی کم شده واسه همین نمیتونه تو کلاس حل کنه یا مثل تو خونه خوب بخونه منم نمی‌دونم چیکار کنم 

اخه تا تکالیفشو انجام بده وقت نمیشه همیشه دلم میخواد از مادراشون بپرسم‌کی اینقدر کار میکنید 

خب تا اومد بذار یکم استراحت کنه بعد شروع کن ب یاد دادن اصلا هم کوتاه نیا.پسر من کلاس اوله تا میاد نهار میخوره تا ساعت دو استراحت می‌کنه بعدش دیگه میاد سراغ درس و مشق چون می‌دونه من کوتاه نمیام تا ساعت پنج هم همه تکالیف تموم میشه دیگه آزاده بره کارتن و بازی .چ جوری شما وقت کم میاری

من دوتا فرشته ی خیلی ناز دارم خدایا شکرت 😍😍😍😍
2706