2737
2739
عنوان

تروخدا عاشق نشید

306 بازدید | 58 پست

عاشق نشید دخترا با چشم باز انتخاب کنید مردا زیر یه سقف خیلی با قبل و زمانی که دوست بودید فرق میکنن.الان حاضرم هرچی دارم و بدم برگردم به فقط دو سه ماه پیش که راهم و تغییر بدم خواهشا با دوستی ازدواج نکنید تجربه ی تلخی میشه

نازنینم💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اره🥲

دیروز به یاد تو و آن عشق دل  انگیزبر پیکر خود پیرهن سبز نمودمدر آینه  بر صورت  خود خیره شدم بازبند از سر گیسویم  آهسته گشودمعطر آوردم بر سر و بر سینهفشاندم چشمانم  را ناز کنان سرمه  کشاندمافشان  کردم زلفم را بر سر شانهدر کنج  لبم خالی آهسته  نشاندمگفتم  به خود آنگاه صد افسوس که  او نیستتا مات  شود زین  همه افسونگری  و نازچون پیرهن  سبز  ببیند به تن منبا خنده بگوید که چه زیبا شده ای  باز🩵

چ تضمینی هست با ازدواج سنتی ادم خوشبخت بشه 

قطعا ازدواج با دوستی بهتره 

من ۴ سال دوست بودم ولی اومد خواستگاریم ردش کردم 

چون کاملا میشناختمش 

لزدواج سنتی فوقش شیش ماه حرف بزنی ک اونم نقش بازی میکنه

(فاطمه‌ هستم) برای خوشبختی من و علی💍، رونق شغلمون سلامتی خودمون و خانواده هامون یه صلوات میفرستی؟😍 1403/03/03 به آرزوم میرسم چون لیاقتشو دارم🌝🌱🌿 نوکر حضرت زهرام هروقت زندگی بهتون سخت شد بگین یا زهرا تنهاتون نمیزاره ❤️ اللّهمّ صلّ علی فاطمهٔ و أبیها و بعلها و بنیها [و السّرّ المستودع فیها] بعدد ما أحاط به علمک ❤️ خدایا شکرت🤲 برای هرچیز خوبی که تو زندگی م دارم، خدایاشکرت 🤲 برای سلامتی، برای علی م ، برای خانوادم ، برای همه چی🌻. 
چ تضمینی هست با ازدواج سنتی ادم خوشبخت بشه  قطعا ازدواج با دوستی بهتره  من ۴ سال دوست بو ...

اره راس میگی اما توی دوستی ام خیلیییییی نقش بازی کردن بیشتره چون طرف بهت حس داره میخواد هرجوری شده به دستت بیاره اما سنتی اصراری توش نیست که خیلی دروغ بگن یا نقش بازی کنن 

نازنینم💜
2738

با اجازه اسی، میشه تاپیک آخرم نظر بدید؟ 🥲 در همین باره هست

وقتی به این فکر میکنم که یه عده از آدما وااااقعا فاقد درک و فهم و شعور هستند، خیییلی از این دنیا میترسم.     آقایون، درخواست دوستی ندید. و از این کارِتون خجالت بکشید.            یک نکته برای همه ی عزیزان: لزومی نداره همه جا عقده ای بودنتونو جاااار بزنید (خطاب به هرکس که عقده ایه و با عقده هاش دیگرانو آزار میده)                      کاربر جدید نیستم دوستای گلم
اره راس میگی اما توی دوستی ام خیلیییییی نقش بازی کردن بیشتره چون طرف بهت حس داره میخواد هرجوری شده ب ...

چرا نقش بازی میکنن من شنیدم طرفی میگفت قبل ازدواج هرچی بگه میگم باشه بعد میزنم زیرش 

کلا بستگی ب شانس و اقبالمون داره 

و اون مردی ک میاد سمت مون چقدر آدم باشه

(فاطمه‌ هستم) برای خوشبختی من و علی💍، رونق شغلمون سلامتی خودمون و خانواده هامون یه صلوات میفرستی؟😍 1403/03/03 به آرزوم میرسم چون لیاقتشو دارم🌝🌱🌿 نوکر حضرت زهرام هروقت زندگی بهتون سخت شد بگین یا زهرا تنهاتون نمیزاره ❤️ اللّهمّ صلّ علی فاطمهٔ و أبیها و بعلها و بنیها [و السّرّ المستودع فیها] بعدد ما أحاط به علمک ❤️ خدایا شکرت🤲 برای هرچیز خوبی که تو زندگی م دارم، خدایاشکرت 🤲 برای سلامتی، برای علی م ، برای خانوادم ، برای همه چی🌻. 

طرفت باید خوب باشه حالا چ سنتی چ دوستی، شکست و زندگی خوب تو هر دو مورد هست.... 

🦋خداجونم دلم میخواد رها بشم تو بغلت،منو دریاب🦋  https://harfeto.timefriend.net/16470262878585 لینک ناشناسههه، هرچی خواستی بهم بگو😃😃

من ۲سال دوست بودم 

الانم ۱۰ساله ازدواج کردیم وخوشبختم 

البته من آدم سردی ام شوهرم بیشتر وابسته منه

میتونم خواهش کنم ازتون یه ذکر یاعلی بحق علی بگید به نیت قلبم برسم ، خیلی خیره نیتم❤ میگن دعای نی نی سایتی ها میگیره ، خدارو قسم میدم به آبروی پاک حضرت زهرا هر کس دعا کرد خدا اول خودش رو حاجت روا کنه....❤
2706