2733
2734
عنوان

تروخدا عاشق نشید

| مشاهده متن کامل بحث + 320 بازدید | 58 پست
تاپیکه قفل شد اومدم اینجا. همه کی هستن ک بدونن جدا میشی یا نه.هیچکس برات مهم نباشه.درحال حاضر فقط خ ...

اون همه منظورم پدر مادرم و برادرمن خیلییییییی مخالف ازدواج مون بودن اگه جدا شم کلی سرزنش میشم از یه طرف شوهرم و خیلی دوس دارم اما انگار دارم دلسردم میشم نمیدونم کلا چمه اخه امشبم نیومد پیشم خیلیییییی داغونم کرد فکرشو نمیکردم نیاد

نازنینم💜
اون همه منظورم پدر مادرم و برادرمن خیلییییییی مخالف ازدواج مون بودن اگه جدا شم کلی سرزنش میشم از یه ...

فقط بزار زمان بگزره.مشغله اضافی فکرتو دور بریز توکلت بخدا باشه حرص نخور اینقدر.یه چیز میشه دیگه.یا درست میشه یا نمیشه اخرش همینه.ولی درست و با عقلت پیش برو ک بعدا حسرت نخوری. درست میشه.بلاخره چاره داره.اینجور ک نمیشه.انرژی مثبت زندگیتو بیشتر کن ک از خودت خیالت راحت باشع ک با تمام وجودت برای زندگیت هستی 🤗

فقط خدا.🦋💜💪
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ایشاالله که همه مشکلات شون حل شه زندگی شون آرامش بگیره

براش نامه بنویس ح فاتو خانومانه مطرح کن وبگو هیچ چیز برات مهمتر از زندگیت نیست عزیزم و بداش بنویس چه توقعاتی ازش داری

2740

سلام اسی جان دستم خورد براتون درخواست دادم

ایـن روزهـا منـ خـدای سکوتـ شدمـ 🖤خـفقـانـ گرفـتهـ ام تـا آرامـشـ اهـالـی دنیـا... خـط خـطیـ نـشـود... اینجـا زمـین استـ... اینجـا زمیـن استـ و رسم آدمهایـش عجیبــ :) اینجــا گم کهـ میشـویــ بـه جایـ اینکـه دنبالــت بگردنـ ...فراموشـتـ میکننــ 🖤✨