2737
2739

من که تصورم نسبت بهش کلا عوض میشه 🥴🥴

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 

سایت عمومیه..

ولی خب به نظرم بره بخونه مطالبشو مشکلی نیست و اوکیه.. ولی عضو شدن یه جوریه 

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تو نی نی سایت نیست اما اگه مشکلی پیش بیاد مثلا نظرسنجی در مورد رستوران ها یا هتل های یه شهر میخونه

اگه بیا تو تاپیک ها شرکت کنه و اکانت داشته باشه چی ؟

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 

وقتشو نداره مطمئنم

آرزومیکنم واسه هرکی این امضا رو میخونه😍 وقتی دلتون پر غمه🥺    خداوند سورپرایزتون کنه واون چیزی که مدتها منتظریشین روبهتون عنایت کنه💌  واون لحظه گریه کنین گریه اییی غرق در خوشی   که خنده جوابگوی این حد از خوشحالی نباشه🙏
سایت عمومیه.. ولی خب به نظرم بره بخونه مطالبشو ولی عضو شدن یه جوریه 

منظورم داشتن اکانته ..

2740
اگه بیا تو تاپیک ها شرکت کنه و اکانت داشته باشه چی ؟

چه نوع تاپیکی اینم بگو

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”
چه نوع تاپیکی اینم بگو

کلا اینجا یا مادر شوهر خواهر شوهر جاریه یا خیانته یا بارداری یا حس ششم ...تاپیک های فوق زنونه

2706