2733
2739
عنوان

28ام موعد طلاق دارم با وکالت طلاق مرددم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 106 بازدید | 61 پست
درست بشو نیست اما شاید بهتر بشه مشکلت اگه فقط همین ک طلاق بی معناست

نه مشکلم پرخاشگری نبود تفاهم و بچه بازی و لجبازی و عدم شناخت جنس زن و چطور رفتارکردن باهاشه .طرفم نظامیه خشکه یه هفته قهرین یه هفته اشتی خسته شدم ازاین وضعیت خونوادش ولش کردن همشون خوددرگیرن مادرش دوقطبیه پدرش نیس صاحب و بزرگتر ندارن ازکسی نه ترسی داره نه حساب میبره باادعای عشق اومد و بادلسوزی های مکرر من موندیم رابطه جنسی ماهی یکبار افسردگی دائم حقوق کم زبون دراز و و و.مث خر تو گل موندم برم یابمونم چون معذرت میخواد و گریه زاری احساساتیم میکنه اما بمحض امیدواری دوبارم ب زندگیم یه چیز تازه میاد جلو عقل سلیم میگه من وقتی جلو خودت یه مشت مزه دادم مادرم ب احترام اینکه دزدکی نیس و منم توزندگی سهم دارم چیزی نگو دیگه اخه غرور منو بشکنی دستم ب هیچی نره توخونه چون مال توئه و حقی ندارم .ازاونشب ورم معده گرفتم ازغصه باعث روح و روانمه تردید و بلاتکلیفی ...

روز به روز با آدما غریبه تر ..بدونِ حس:)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همسر من واقعا بدون ایراد هست ‌. تو فامیل و دوستام همسراشون عالی هستن تعدادی .  کی گفته مرد خوب ...

درسته ولی نمیشه با یه رفتار بیشعورانه ،قید زندگی رو زد .باید سعی در درست شدنش کرد ، در نهایت طلاق .

زودی نباید به طلاق فکر کرد .

خداروشکر همسرتون بی عیبه .یک در هزار ممکنه اینطور باشه اونم شاید اون خصوصیتی که برای شما عیب محسوب نمیشه برای من نوعی عیب باشه  .در مورد خانومها هم همین .کم پیش میاد بدون عیب .چون معصوم که نیستیم .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
نه مشکلم پرخاشگری نبود تفاهم و بچه بازی و لجبازی و عدم شناخت جنس زن و چطور رفتارکردن باهاشه .طرفم نظ ...

فکر نمی کنم بیمار روانی باشند با وجودی ک نظامی هستند آخه کسی ک وارد نظام میشه هفت خوان رستم رو باید طی کن خانواده سلامت جسم و روان و.... زندگی تو خراب نکن خودت برو پیش یک مشاور

به نظر میاد همسرت خسیس 

2742
نه مشکلم پرخاشگری نبود تفاهم و بچه بازی و لجبازی و عدم شناخت جنس زن و چطور رفتارکردن باهاشه .طرفم نظ ...

پس مشکلاتت زیاده .تا بچه ندارید یه فکر درست کن.فعلا تهدید به مشاوره

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
اسی تو باعث قطع رابطه شوعرت با خاتوادش شدی؟

نه عزیزم خودشون میجنگن باهم کلا چون سرپرست خونه بوده و ازدواج کرده موضع گرفتن خواهربزرگش باوجود شوهرو دوتا بچه چون حکم پدرشو شوهرشو داشت همسرمن دوسال درگیرمیگرن شدید شد.مادرشم فک میکرد من هووشم کلا نه برام قدمی برداشتن نه مراسمی به جااوردن نه براپسرشون مراعات کردن الانم دعوا وبهونه های بین خودشون و کینه و فلان رفت وامد نمیکنن البته نرمال نیستن مادر دوقطبی پدر ول کرده رفته یه برادرکوچیک بسیار وابسته ب همسرمنم هس مثل بچش باهاش رفتارمیکنه و اون هم بالعکس...ازکدوم دردم بگم نمیدونم فقط توسه سال4تا موی سفید تو26سالگی دارم ازدستشون شدم یه استاد بالاسرشوهرم خستم ازاین همه نفهمی

درسته ولی نمیشه با یه رفتار بیشعورانه ،قید زندگی رو زد .باید سعی در درست شدنش کرد ، در نهایت طلاق . ...

فرمایش شما متین کاملا درسته 

فقط چون اولش گفتن از قبل تصمیم طلاق داشتن و تا اونجاها رفتن و میدونم تحمل خانم ها زیاده ...

اگه اونقدر حقیری که جای بی نام و نشونی مثل اینجا میخوای خودنمایی کنی و تمجید بشنوی . اگر اونقدر زندگیت خرابه که مجبوری اینجا خودتو تخلیه روانی کنی و عقده هات رو به نمایش بذاری .رومن ریپلای نکن بیمار روانی زیاد دیدم تشخیصت برام آسونه . من اینجا یک بی هویتم و ادعایی ندارم هرچی دلت میخواد فکر کن درباره من دفاعی ندارم چون برام فقط سرگرمیه و تو زندگی واقعی چیزی کم ندارم که بخوام اینجا بروز بدم نداشته هام رو. من هستم تا اندازه تجربه خودم کسی ر‌و حمایت عاطفی یا راهنمایی کنم موافقم نیستی که نیستی توهم نظر خودت رو بذار و رد شو .
فکر نمی کنم بیمار روانی باشند با وجودی ک نظامی هستند آخه کسی ک وارد نظام میشه هفت خوان رستم رو باید ...

خسیس نیس اتفاقا اوکیه ولی یه مدلیه چون خونوادش نیستن کمبوداشو همه نیازاشو ازسمت خونواده ی من ک شامل یه مادر ساده ست بنده خدا طلب میکنه همش انتظار داره همش زیرگوش من میخونه ک خونواده ی من نیستن پروندشونو بستم تموم امامال توام یانبودن فرقی ندارنا بدردنمیخورن ینی.میخواد بااین کارمغز خودشو اروم کنه ک مامثل همیم

2740
فرمایش شما متین کاملا درسته  فقط چون اولش گفتن از قبل تصمیم طلاق داشتن و تا اونجاها رفتن و مید ...

فدای شما .معلومه خودتم خیلی خانوم فهمیده ای هستی .خوشبخت بشید عزیزم .

خسیس نیس اتفاقا اوکیه ولی یه مدلیه چون خونوادش نیستن کمبوداشو همه نیازاشو ازسمت خونواده ی من ک شامل ...

عوضش سعی کن با خانواده شوهرت ارتباط برقرار کنی 

در کل طلاق نگیر از این سالم تر و بهتر گیرت نمیاد عزیزم

فدای شما .معلومه خودتم خیلی خانوم فهمیده ای هستی .خوشبخت بشید عزیزم .

تشکر شما لطف دارین و بامحبت هستین.  همچنین 🌹🌹🌹

اگه اونقدر حقیری که جای بی نام و نشونی مثل اینجا میخوای خودنمایی کنی و تمجید بشنوی . اگر اونقدر زندگیت خرابه که مجبوری اینجا خودتو تخلیه روانی کنی و عقده هات رو به نمایش بذاری .رومن ریپلای نکن بیمار روانی زیاد دیدم تشخیصت برام آسونه . من اینجا یک بی هویتم و ادعایی ندارم هرچی دلت میخواد فکر کن درباره من دفاعی ندارم چون برام فقط سرگرمیه و تو زندگی واقعی چیزی کم ندارم که بخوام اینجا بروز بدم نداشته هام رو. من هستم تا اندازه تجربه خودم کسی ر‌و حمایت عاطفی یا راهنمایی کنم موافقم نیستی که نیستی توهم نظر خودت رو بذار و رد شو .
فکر نمی کنم بیمار روانی باشند با وجودی ک نظامی هستند آخه کسی ک وارد نظام میشه هفت خوان رستم رو باید ...

ده ساله تونظامه نبوده اما بعید نیس ارث باشه مادر و پدر یه مدلین مادرقرص اعصاب مصرف میکنه بابا ول کرده زندگیشو بچه هاشو ترک کرده بدون طلاق مادرشون انقد ب این موضوع فکرکردع و تنهایی جور بچه هارو کشیده دوقطبی شده .هیچکسم ن میدونه ن درکش میکنه من فهمیدم فقط از روی علائم و ظواهر و همیشه باهاش مهربونم اما کیه ک قدربدونه همیشه تنهام باشازده پسری ک نه تربیت داره نه فهم فقط میگه دوستت دارم موقع رفتنم مانع میشه و کارو ب دلسوزی من میکشونه بخاطر تنهایی و بی پشتوانگی و هزارمسئله

به نی نی سایت توجه نکن تو الان بگو شوهرم حموم نرفت همه میگن طلاق بگیر

میدونم عزیزم اینجوریام نیستم فقط وجهه تخلیه روانی داشت برام

قبلش دعواتون سر چی بود شما لطفا پول به جیب شوهرت نریز حس میکنم سیاست نداری  ببین وقتی شوهرت ...

باهم خیلی رفیقیم و حالت قرض بود اما خب این رفتارارا یکی دوتا نیس و دیگه خستم 

2706