2733
2739
عنوان

28ام موعد طلاق دارم با وکالت طلاق مرددم کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 106 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی حق طلاق با خانما باشه سر هرچیزی که میشه ناراحت میشن به طلاق فکرمیکنن 

یه زندگی ارزشش بیشتر از یه مشت کشمشه کار همسرتون زشت بوده اما نمیتونه دلیل خوبی واسه طلاق باشه البته شادید موردای اخلاقی دیگه هم داشته باشن اما اگه دلیل اصلیش کشمش دادن به مادرتونه واقعا قانع کننده نیست

گروه بنفش🟣وزن شروع:٩٠/٥٠٠✖️وزن فعلي:٧٧/٥❤️هدف اول:٧٠☑️هدف دوم:٦٥😎

مویز اشتباه کرد گفتن نداشت که انقد بخیله

درمورد پول دادنت هنوز طرفتو نشناختی ؟که بهش بخشش میکن

غیرازین چه مشکلاتی داشتی که دنبال طلاق قبلارفتی؟؟؟؟

آذین،ن  هستم،تعلیق شدم،،،اهل دعوا نیستم،مهربان باشیم،،، خدایاروزای آخره ،،،نزار ایمانم به بادبره،،،خدای کن رحم کن بهمون بحق حسین شهیدت
2742

کاری به طلاق ندارم ولی کلا شوهرت خیلی خسیسه اینطور که معلومه دوست نداره تو هیچ موردی به خانوادت کمک کنی منم به مامانم وسیله میدم حالا نمیدونم تو دل شوهرم چی میگذره هر چی هم که میکذره مهم نیست چون به زبون نمیاره مامانم بیشترش به ما کمک کرده وظیفه خودم میدونم چقدر بعضی از مزدها بیشعورن

عزیزم باهم حرف بزنید و مشاوره برید مشکلو حل کنید زود تصمیم نگیرید برای طلاق برای طلاق همیشه وقت هست اینو از زبون کسی میشنوید کع خیلی کارا کرد در حق شوهرش ولی شوهرش بازم نفهمید و با اینکه گفتم طلاق به شدت پشیمونم و شوهرم دیگه کوتاه نمیاد خواهش از رو اعصبانیت تصمیم نگیرید بالاخره مشکل پیش میاد من رفتار ایشونو‌ نمیگم درست بود ولی نمیخوام شما دچار تصمیم زود هنگام بشید خیلی التماس دعا عزیزم موفق باشی ❤️

قبلش دعواتون سر چی بود

شما لطفا پول به جیب شوهرت نریز

حس میکنم سیاست نداری 

ببین وقتی شوهرت روی خانوادت حساس شده پا روی نقطه ضعفش نزار ( نمیگم کار شوهرت درست بوده ولی تو هم بی سیاستی)

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2740

خودت بهترین تصمیم گیرنده ای

البته حتمن با مشاور صحبت کن و اگه اخلاقای بد زیادی نداره چشم پوشی کن

گاهی هدم دست خودش نیست تربیتش اینطوری بوده و نمیتونه رفتارشو کنار بزاره

یه روز ممکنه دلیلی پیدا کنی که از خودت بپرسی تا چقدر میتونی درد تجربه کنی و بعد متوجه میشی که اصلا حدی وجود نداره. درد پایان‌ناپذیره. تنها افراد هستن که پایان پذیرن

وای چقدر سخت میگیری چرا کوتاه نمیای واسه یه مشت کشمش میخوای بری درخواست طلاق بدی بابا ول کن حالا اون یه چیز گفت تو خونه خودت میوه و غذا نمیخوری اوووووووو وابده بابا😐😐😐😐

جدا بشی فکر می‌کنی مورد بدی بدون عیبه ؟ احتمالش خیلی کمه . اگه فقط این مشکلو داره سعی در حلش کن .با ...

همسر من واقعا بدون ایراد هست ‌. تو فامیل و دوستام همسراشون عالی هستن تعدادی . 

کی گفته مرد خوب نیست ؟ کاش به خانم ها تلقین نکنیم لیاقت ندارن و با بیمارهای روانی ادامه بدن. 

حرف شما محتاطانه اس البته.

اگه اونقدر حقیری که جای بی نام و نشونی مثل اینجا میخوای خودنمایی کنی و تمجید بشنوی . اگر اونقدر زندگیت خرابه که مجبوری اینجا خودتو تخلیه روانی کنی و عقده هات رو به نمایش بذاری .رومن ریپلای نکن بیمار روانی زیاد دیدم تشخیصت برام آسونه . من اینجا یک بی هویتم و ادعایی ندارم هرچی دلت میخواد فکر کن درباره من دفاعی ندارم چون برام فقط سرگرمیه و تو زندگی واقعی چیزی کم ندارم که بخوام اینجا بروز بدم نداشته هام رو. من هستم تا اندازه تجربه خودم کسی ر‌و حمایت عاطفی یا راهنمایی کنم موافقم نیستی که نیستی توهم نظر خودت رو بذار و رد شو .

شاید تو فقر بزرگ شده اینشکلیه باهاش حرف بزن اگه درست نشد ک یا تحملش کن یا ولش کن بره.شوهرم من ی کارایی میکنه ب زبون نمیاره اینجوری مستقیم ولی معلومه دلش نمیاد ب کسی چیزی بده ی بار باهاش حرف زدم گفت  دست خودم نیس از بس تو بچگی سختی کشیدم و...دلم براش سوخت راس میگن همه چی ریشه در کودکی داره

فقط یه چیزی گلم هیچوقت از لحاظ مالی به شوهرت کمک نکن پولاتو قایم کن یا هم که با پولات به خواهر و مادرت ببر بیزون شام بخورین با هم هر چی دوست داری براشون بخری بخدا حیفه برا همچین شوهری بخوتی پول خرج کنی چطور دلت اومده ۶تومن پول بهش بدی 

2706