2737
2739
عنوان

به نظرتون چرا؟؟؟؟😔

| مشاهده متن کامل بحث + 30 بازدید | 26 پست
می دونی آخه خواهرم چون همش خونه ست و وقتش آزاد خیلی باهاش بازی می کنه و حرف میزنه ولی من خیلی وقتا ب ...

خب بس بخاطر همونه دیگه زیاد باهاش وقت میگذرونه..نبر بزار از سرش بیوفته وگرنه همینجوری ک بزرگتر میشه ب خواهرت وابسته میشه ن بتو

🌷خدایا شکرت🌷
خب بس بخاطر همونه دیگه زیاد باهاش وقت میگذرونه..نبر بزار از سرش بیوفته وگرنه همینجوری ک بزرگتر میشه ...

خدا کنه بزرگتر بشه بهتر بشه وکرنه دق می کنم

خدایا شکرت بابت فندوق کوچولو😊👼🤰 خودت صحیح و سالم حفظش کن 👨‍👩‍👧
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خدا کنه بزرگتر بشه بهتر بشه وکرنه دق می کنم

انشاالله...اگرم نتونستی یه مدت نری با خواهرت حرف بزن..بگو مثلا اگه یه چیزی خواست بگه ن تا بیاد سراغ تو یا بهش بگه برو از مامانت بگیر..با خواهرت هماهنگ باش

🌷خدایا شکرت🌷
انشاالله...اگرم نتونستی یه مدت نری با خواهرت حرف بزن..بگو مثلا اگه یه چیزی خواست بگه ن تا بیاد سراغ ...

بهش گفتم

میگه الکی حساسی

دخترت کسیو به اندازه ی تو دوست نداره

2731
بهش گفتم میگه الکی حساسی دخترت کسیو به اندازه ی تو دوست نداره

خب بهش بگو خواهرم گلم اره حساسم و دوست ندارم اینجوری تربیت بشه وابسته تو بشه لطفا یه مدت کوتا کم محلی کن و هرچی ازت خواست بگو برو از مادرت بگیر تا بیاد سمتم🌺🌺

🌷خدایا شکرت🌷
خب بهش بگو خواهرم گلم اره حساسم و دوست ندارم اینجوری تربیت بشه وابسته تو بشه لطفا یه مدت کوتا کم محل ...

اگه اینطوری بهش بگم ناراحت میشه و دیگه باهام حرف نمیزنه😐

یه بار گفتم رفت تو اتاق نشست نیومد بیرون

بعدشم بهم گفت تو دلمو می شکنی😵‍💫

2740
خب باید درک کنه خودش..شوهرتم میدونه چیزی نمیگه

درکم نمی کنه 

مسخره می کنه

میگه حرفت خنده داره چون دخترت تورو بیشتر از همه دوست داره

به شوهرم میگم میگه اینطوری فکر نکن دخترمون هیچکسو بیشتر از تو دوست نذاره

ولی وقتی گریه می کنه و بغل من نمیاد میره بغل خداهرم قلبم درد می گیره

چه جالب نظر خواهرت و شوهرت یکیه...عزیزم بزار خواهرت ناراحت بشه زندگی و خانوادت تو اولویته یه مدت نرو ..بعدن میتونی از دل خواهرت در بیاری بهش توضیح بدی ..ولی بچت ب اون وابسته بشه و بزرگ بشه سخت میشه بیاریش سمت خودت..چون ب چشم دیدم دارم 

🌷خدایا شکرت🌷
چه جالب نظر خواهرت و شوهرت یکیه...عزیزم بزار خواهرت ناراحت بشه زندگی و خانوادت تو اولویته یه مدت نرو ...

همسرم این رفتار خواهرم که هر چی می خوادو بهش میده رو دوست نداره میگه باید به حرف تو اهمیت بده

ولی همیشه میگه مطمئنم دخترمون تورو بیشتر از همه دوست داره 

آخه من همه چیو دقیق به همسرم نمیگم