2737
2739
عنوان

به نظرتون چرا؟؟؟؟😔

30 بازدید | 26 پست

دخترم ۲ سال و ۲ ماهشه

خواهرمو خیلی بیشتر از من دوست داره

اگر شب بمونم خونه ی مامانم...اگه تو خواب گریه کنه بغل من نمیاد ولی بغل خواهرم میره

ترجیح میده همه ی کاراشو خواهرم انجام بده

راستش از این موضوع خیلی ناراحتم😔

چکار کنم؟

خدایا شکرت بابت فندوق کوچولو😊👼🤰 خودت صحیح و سالم حفظش کن 👨‍👩‍👧
آخ خدااا یه مدته گلم توام بی تفاوت باش  ولی شب نمون براش عادت میشه

واقعا یه مدته؟

خیلی وقته اینطوریه

مجبور میشم گاهی اوقات بمونم

دلم از غصه می ترکه😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا یه مدته؟ خیلی وقته اینطوریه مجبور میشم گاهی اوقات بمونم دلم از غصه می ترکه😭

خوبه که خالشو دوست داره توام از این فرصت استفاده کن برای خودت وقت بزار من از خدامه اینطوری باشه برم سر کار

سعی کن اونجا یه مدت نری از سرش بیوفته بزا عادت کنه ب خودت..و اینک باهاش بازی کن وقت بگذرون بزا وابست ...

تا حالا نسده بیشتر از یه هفته نرم

وقتی هم نمیرم تو خونه خیلی اسم خواهرمو میگه یا میگه بیاد اینجا

به نظرتون این احساس ناراحتیم طبیعیه؟؟

خوبه که خالشو دوست داره توام از این فرصت استفاده کن برای خودت وقت بزار من از خدامه اینطوری باشه برم ...

اینجوریم خوب نیست..یکی از دوستام انقد بچشو داد مامانش  بچه مامانشو بیشتر میشناسه والانم ک بزرگ شده همش خونه مامان دوستم میمونه انگار دختر اوناس صبح و شب اونجاس

🌷خدایا شکرت🌷
خوبه که خالشو دوست داره توام از این فرصت استفاده کن برای خودت وقت بزار من از خدامه اینطوری باشه برم ...

خیلی خوشحالم که انقدر زیاد همو دوست دارن

ولی اینو نمی تونم هضم کنم که چرا وقتی گریه می کنه بغل خودم نمیاد ولی بغل خواهرم میره

یعنی تو بغل خواهرم بیشتر آرامش داره؟

2740
تا حالا نسده بیشتر از یه هفته نرم وقتی هم نمیرم تو خونه خیلی اسم خواهرمو میگه یا میگه بیاد اینجا ب ...

اره هر کی باشه ناراحت میشه..من بچه ندارم ولی وقتی اینجوری فکرشو میکنم درسته خواهرمو دوس دارم و مهربونه ولی بچم مدام خواهرمو بخواد ناراحت میشم

🌷خدایا شکرت🌷
اینجوریم خوب نیست..یکی از دوستام انقد بچشو داد مامانش  بچه مامانشو بیشتر میشناسه والانم ک بزرگ ...

اون دیگه زیاده روی کرده بچه اگه دوهفته نره از سرش میوفته من پسرم هر روز باید میرفت با پسر عمه هاش بازی میکرد تا اینکه مریض شد و دکتر گفت که تو جمع نباشین الان ۸ ماهه ندیدتشون و دیگه یادی هم نمیکنه بچه ها نببینن زود فراموش میکنن 

اره هر کی باشه ناراحت میشه..من بچه ندارم ولی وقتی اینجوری فکرشو میکنم درسته خواهرمو دوس دارم و مهربو ...

نمی دونم چکار کنم

حس افسردگی بهم دست میده

همیشه سعی کردم براش مادر خوبی باشم😔

با این فکرا به خودت آسیب نزن 

دست خودم نیست 

هر چقدر می خوام بی خیال باشم نمیشه

راستش خیلی غصه می خورم

آخه هنیشه سعی کردم براش مادر خوبی باسم و درحد توانم براش وقت میذارم

اون بچس خوبو بدو ک تشخیص نمیده..بنظرم یه مدت نبرش تا از سرش بیوفته اگرم پرسید بگو خونه نیستن

می دونی آخه خواهرم چون همش خونه ست و وقتش آزاد خیلی باهاش بازی می کنه و حرف میزنه ولی من خیلی وقتا بخاطر کار خونه نمی تونم بع اندازه ی خواهرم وقت بذارم

بعد اینکه هر چی هم می خواد بهش میده اصلا بهش نه نمیگه

2706