2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عادیه بیخودی رو بود عیب نزار البته اوتیسم عیب نیست یه اختلاله که میشه کنترلش کرد،من دخترم دو سال نیمه آنقدر دور خودش می‌چرخه که سرش گیج میاره میوفته بعدش میشینه بخودش میخنده

در تاریخ۱۴۰۱/۸/۱ دوقلو هامو از دست دادم میشه یه صلوات مهمونم کنی تا دوباره بیان تو دلم و سالم بدنیاشون بیارم
2740
بچه منم یک سالو نیمشه دوست داره بچرخه قشنگ بلد نیست چرخیدن اما یه دفعه یادش بیافته بعده چند روز میبی ...

خدا حفظش کنه ،آخه سرش گیج میره یهو میخوره جایی ، بچه منم یه مدت از سرش افتاد الان دوباره شروع کرده میچرخه 

خدایا شکرت 😍
واقعا؟؟ من اینقدر حرص میخورم آخه تو اینترنت .... بعدشم میترسم سرش بخوره جایی بیوفته ..

منم همش ميترسيدم از بابت اتيسم پسرم خيلي ميچرخيد و بدبختي اينجابود كه به چرخش لباسشويي هم علاقع داش. ديگه برديم دكتر گفتم خوب زبون وا كرده مشكلي نداره.يا يكي دو تا نشونه نميشه گفت اتيسمه

ما نسل بدبختی هستیم.دستمان به مقصر اصلی نمیرسد،از همدیگر انتقام میگیرم.
عادیه بیخودی رو بود عیب نزار البته اوتیسم عیب نیست یه اختلاله که میشه کنترلش کرد،من دخترم دو سال نیم ...

من فکر کردم دو سال و نیم خوب میشه پس ادامه داره 😃 خدا دخترتونو حفظ کنه 

خدایا شکرت 😍
خدا حفظش کنه ،آخه سرش گیج میره یهو میخوره جایی ، بچه منم یه مدت از سرش افتاد الان دوباره شروع کرده م ...

خدا نی نی شمارو هم حفظ کنه منم میترسم واسه همین سعی میکنم به چیز دیگه سرگرمش کنم

راجب حرف زدنش هم برادرشوهر من تا دو سالو خورده ای سه سال حرف نمیزد

خواهر منم همینطور حتی با جیغ کاراشو پیش میبرد

منم همش ميترسيدم از بابت اتيسم پسرم خيلي ميچرخيد و بدبختي اينجابود كه به چرخش لباسشويي هم علاقع داش. ...

پسر من تازه کلمه میگه از تکلمشم نگرانم بدبختی 😔 

خدایا شکرت 😍
خدا نی نی شمارو هم حفظ کنه منم میترسم واسه همین سعی میکنم به چیز دیگه سرگرمش کنم راجب حرف زدنش هم ب ...

آره من کلا خیلی حساسم ، اصلا خودمو داغون کردم 

الان کلمه های بیشتری یاد گرفته ها ولی باز نگرانم . بعد خواهرتون و برادر شوهرتون از کی به حرف افتادن ؟؟

خدایا شکرت 😍
2706