2733
2739
عنوان

مهدکودک آره یا نه ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 457 بازدید | 17 پست
منم شرایطم مشابه شماست ولی بعد از تولد دومی پرستار گرفتم خیلی هم راضی ام البته نگرانی شما رو کامل درک میکنم مهد یا پرستار هر دو رو تجربه کردم اوایل از اسم هر دو واهمه داشتم ولی بعد دیدم نه هیچکدوم بد نیستن شما هم بسته به شرایط یکی رو انتخاب کن ترست کاملا طبیعیه
الهی به امید تو
ممنون از نظراتتون خودم با مهد موافق تر هستم تا پرستار از کارم نمی تونم بیام بیرون چون رسمی هستم باید کمی روی خودم کار کنم با مهد کنار بیام فکر می کنم توی مهد ممکنه بچه رو دعوا کنن یا بزنن می ترسم دنبال مهد گشتم اما روی مربی ها یا کمک مربی ها کلا هرکی با بچه در تماسه توی این روزگار خیلی می ترسم سحرتاک جون من مخالف تک فرزندی هستم ندا جون بله بفرمائید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم یه پسر سه ساله دارم. دومی رو باردارم. سرکار میام و تصمیم ندارم بیام بیرون. پسرم رو مادر و مادرشو ...

سلام.خوبید?شرمنده شما تقریبا 2 سال پیش دخترتون رو مهد گذاشتید.دقیقا دخترم 3 سالس.راضی بودید?خیلی مضطربم