2733
2739
عنوان

مهدکودک آره یا نه ؟

457 بازدید | 17 پست
سلام به همه مادران عزیز و خستگی ناپذیر من یه پسر 3 ساله و یه دختر 16 ماهه دارم خودم شاغل هستم و مادرم تا امروز از بچه هام نگهداری می کرد اما دیگه خیلی خسته شده و راستش باهمسرم به اختلاف خورده و حسابی وضعیت بچه ها بهم ریخته . نیم دونم چی کار کنم نمی تونم خودم رو راضی کنم که بچه هام رو مهد بزارم حتی پسرم رو که خیلی ها می گن دیگه وقتش است که بره مهد اما من دلم با هیچ مهدی صاف نمی شه راستش می ترسم. چی کار کنم ؟ الان چند روزه که مادرشوهرم میاد پیش بچه ها اما حضور ایشون در زندگی من باعث اختلاف می شه هرچند هنوز مادرم صبح ها به کمک مادرشوهرم میاد اما کلا زندگی ام درهم پیچیده کمک فکری می خواهم بزارم مهد یا باز از مادرم خواهش کنم؟
مادرت بنده خدا چه گناهی کرده.یا بگذارین مهد یا اگر براتون مقدور هست و تربیت فرزندان خیلی براتون مهم هست یه مدتی نرین سر کار
دعای نی نی سایتیها میگیره.دعا کنین صلاح باشه خدا خیلی زود همین امسال، بعد این همه چشم انتظاری نی نی های سالم و صالح از خودمون روزیمون کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
منم شرایطم کاملا مثل شماست. کاملا. کارمند رسمی هم هستم و بیرون بیا از کارم نیستم. بعد از دوتا پرستار عوض کردن مهدکودک رو ترجیح دادم. مخصوصا برای دختر سه ساله ام الان خیلی خوبه. لااقل روی مربی ها و پرسنل مهد نظارت هست ولی برای پرستار نه. حساسیت هاتو کم کن. من فقط چند روز مضطرب بودم. بعدا خودتون هم آداپته میشید
عزیزم خب کار شما اشتباه هست دوتا بچه رو دادی دست مادرت؟ طفلی گناه داره تو این سن تاره میخان استراخت کنند باز بچه دازی شما که شاغل هستی دوتا بچه چرا آوردی آخه گلم یا بزار مهد یا از کارت بیا بیرون خیلی اشتباه میکنین پیش مادرت میزازی گناه دارن بنده خدا ها بچه های خودشون کم بود بایذ نوه ها هم بزرگ کنن
وبلاگ نینی عزیزم که بعد از دوسال انتظار اومده تو دل مامانش http://dalimaman.niniweblog.com/
منم یه پسر سه ساله دارم. دومی رو باردارم. سرکار میام و تصمیم ندارم بیام بیرون. پسرم رو مادر و مادرشوهرم نگه داشتن تا چند ماه پیش که مادرشوهرم مریض شد و مادرم کامل نگه میداره. از نظر من ظلم به مادرهامونه. مسئولیت خیلی سنگینی رو دوششون گذاشتیم و برای رفاه خودمون و زندگیمون کار میکنیم. من بچه ام رو الان 2 ماهه میزارم مه. البته فعلا پاره وقت. خیلی هم راضی ام. اوایلش اذیت میشد ولی الان میره مهد یادش میره با من خداحافظی کنه. خیلی چیز یاد میگیرن و اجتماعی تر میشن. شما که دوتا رو هم گذاشتی. خیلی برای مادرت سخته و اینکه مسئولیتشون سنگینه.
مهدکودک از پرستار بهتره وسواس زیادی هم نداشته باش بالاخره مهد خوب هم پیدا میشه دختر من از دوسالگی مهد میره خیلی راضی هستم اما اگه خیلی وسواس داری از کارت بیا بیرون
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
2706