2733
2734
عنوان

غذاهای خوشمزه شما گیاهی

142 بازدید | 14 پست

سلام من بهترین غذایی که دوست دارم کته ماش هست با ترشی انبه 

ماش رو میپزم با آب بیشتر از معمول اخر پخت کره و نمک میزنم و برنج خیس شده اضافه میکنم و میزارم با شعله زیاد آبش تموم بشه و دم میکنم البته من زیره هم میریزم که خیلی به نظر خودم خوشمزه است 

میدونم که فوت و فن ها رو شما بهتر بلدین نوشتم برای کسی اگه میخواست و نمیدونست چطور بپزه 

با ترشی انبه هر روزم میتونم بخورم گفتم‌ببینم شما غذای گیاهی مورد علاقه اتون چی هست ؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کدو کلم دوست دارم 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2740
کته گوجه دوست دارم... میرزاقاسمی، باقالی قاتق، یتیمچه، بادمجون کبابی شده و رب و پیاز تفت داده و آلو ...

وای کته گوجه مخصوصا تهدیگش وای وای ادم باید بره بشینه توی قابلمه واقعا سیر نمیشی 

باقالی قاتق حتما باید امتحان کنم چند بار جاهای مختلف خوردم باب دلم نبود آب و دونش جدا بود 

افرین چه ذائقه خوب و عالی  کدو با سیرماست و نون داغ ،،، به به

بعضی وقتا که دیگه خیلی هوس کنم درست میکنم برا خودم تنها تنها میخورم خیلی حال میده واقعا همین غذا ها خیلی خوب سبک هستن 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
بعضی وقتا که دیگه خیلی هوس کنم درست میکنم برا خودم تنها تنها میخورم خیلی حال میده واقعا همین غذا ها ...

منم تو خیلی موارد تنها هستم نه بچه ها میخورن نه شوهر در نتیجه همت کنم خودم برای خودم درست میکنم