2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من خواهرشوهرم همین مدلی بود تازه میخواست بره بزاد رفته بود دنبال همسر من دکتر درصورتی که من داشتم سکته میکردم نتیجه چیه 

زنگش زدم هرچی از دهنم دراومد بهش گفتم بعدش رفتم خونه باباش دعوا 

و دراخر گفتم یبار دیگه تکرار بشه زنگ میزنم به شوهرت یا پدر شوهرت که جمعت کنه از وسط زندگیم

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
من خواهرشوهرم همین مدلی بود تازه میخواست بره بزاد رفته بود دنبال همسر من دکتر درصورتی که من داشتم سک ...

افرین به شما .....من با پیام و این چیزا .....ولی نتیجه نداده ولی کن نیست هی  دلبری دلبری ...اینم هر کاری داره به شوهر من میگه

2740
من خواهرشوهرم همین مدلی بود تازه میخواست بره بزاد رفته بود دنبال همسر من دکتر درصورتی که من داشتم سک ...

برخورد شوهرتون چی بود؟اینم مهمه که همسر چه عکس العملی نشون میده

افرین به شما .....من با پیام و این چیزا .....ولی نتیجه نداده ولی کن نیست هی  دلبری دلبری ...این ...

همین تکنیک منو برو شاید جواب بده 

همسرمم یکم بهش برخورد ولی زیاد نه

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨