2733
2734

به‌نظرتون درسته؟ 

من بهش می‌گم نمی‌شه بچه رو هی بغل کرد که. کمر نمی‌مونه برای آدم. می‌خواد بره بیرون می‌ندازی‌ش توی کالسکه می‌بریش.

می‌گه تو این خیابونای شلوغ که نمی‌شه کالسکه راه انداخت. 

شما از کالسکه‌ی بچه‌تون استفاده تا چند سالگی استفاده کردین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اصلا یبارم استفاده نکردیم ما 

کاش نمیخریدیم الکی پول دادیم

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی

خواهرم دست نخورده نگه داااااااشت تا اینکه بچه بزرگ شد خودش برد بیرون

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
2738
سم امشب  کجا دکوریه خیلی کمک میکنه به پدر مادرا  حالا من بچه نداشتم ولی دیدم که دست مردم ...

منم همین‌طور تازه اولی رو باردارم. ولی مث شما زیاد دیدم. :/ انقد لجم گرفت گفت پول دور ریختنه. -___- 

عزیزم بچه اولم تا ۲/۵از کالسکه استفاده کردم

بچه دوممبراش دوباره کالسکه گرفتم وشد دوتا کالسکه که یکیش تخت شو هست قشنگ تخت شو رو تو خونه استفاده میکنم ویکیش واسه بیرون

چون بچه تو کالسکه سریع میخوابه و من تو خونه هم سریع میخوابونم و عملا گهواره رو جمع کردم

قد۱۸۰-وزن فعلی70🧑🏼‍🦯وزن هدف۶۵
2706